Ubezpieczenia online w Alior Banku

Jakie ubezpieczenie dla przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenia online w Alior Banku

Postautor: zet » wtorek 07 cze 2011, 22:37

Alior Bank poszedł w ślady pozostałych instytucji finansowych i postanowił poszerzyć swoją bogatą już i tak ofertę o ubezpieczenia. Co najważniejsze klienci banku będą mogli kupić odpowiedni pakiet ubezpieczeniowy, polisę online.

Alior Bank zapowiada, że w jego ofercie znajdzie się 71 ofert z 10 TU. Klienci dokonają porównania ubezpieczeń majątkowych - domu, mieszkania czy apartamentu, turystycznych tj. NNW, KL, Assistance, drogowych, czyli OC, AC, NNW, Assistance i będą mogli dokonać jak najlepszego wyboru.

Alior Bank oczywiście liczy na to, że dzięki wprowadzeniu ubezpieczeń do swojej oferty będzie nie tylko bardziej atrakcyjny dla klientów, ale i osiągnie wymierne zyski.

Żeby zachęcić klientów do korzystania z ofert TU na starcie proponuje 20% zniżkę, którą będą objęte ubezpieczenia nieruchomości oraz turystyczne.
zet

Re: Ubezpieczenia online w Alior Banku

Postautor: enfrob » niedziela 24 mar 2013, 22:48

poszli śladami mBanku. Tam można wykupić ubezpieczenie OC firmy HDI Asekuracja.
enfrob

Postautor: tytus1 » wtorek 09 kwie 2013, 18:04

W mBanku mają nawet spoko ubezpieczenie, ale tylko OC. Co do Assistance to już trochę gorzej, chociaż ceny przystępne. Mimo to ja wolę jednak korzystać z tych tradycyjnych ubezpieczycieli. Ostatnio trafiłem na: http://rankomat.pl/, fajna sprawa, a w dodatku znalazłem ubezpieczenie w Allianz o 50 zł taniej nawet niż w tych bankach ;)
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Postautor: enfrob » niedziela 14 kwie 2013, 10:57

tytus1 pisze:W mBanku mają nawet spoko ubezpieczenie, ale tylko OC. Co do Assistance to już trochę gorzej...

no tak, ale w pakiecie z Assistance masz rację - Bre ma słabą ofertę, lepiej wychodzi pakiet z HDI. Ostatnio sprawdzałem.
enfrob

Postautor: amelkafr » niedziela 01 wrz 2013, 19:01

Alior ma w ostatnim czasie wiele pomysłów, ale nie wszystkie z nich są do końca opłacalne dla Klienta. Dlatego przed wybraniem ich oferty warto na drugą rękę sprawdzić proponowane warunki w bezpłatnej porównywarce ubezpieczeniowej http://www.comperia.pl W ofercie mają ponad 1500 produktów finansowych, więc może się okazać, że przedstawią zdecydowanie korzystniejsze warunki. Na wyniki czeka się tylko parę sekund, więc myślę że warto włożyć odrobinę wysiłku.
amelkafr

Postautor: karlik » poniedziałek 19 paź 2015, 15:48

Jeśli chodzi o ubezpieczenie domu Kraków, to nigdy nie biorę pod uwagę tylko jednej opcji. Zawsze staram się porównać co najmniej kilka rożnych ofert. wtedy jest szansa, że znajdę coś ciekawego. Od jakiegoś czasu korzystam z usług takiej firmy: http://fides-kancelaria.pl/ubezpieczenia-czyli-jak-nie-byc-polakiem-madrym-po-szkodzie w jedynym miejscu porównują dla mnie różnych propozycji. i jestem w stanie dobrać coś ciekawego;)
karlik

Postautor: Gość » czwartek 08 wrz 2016, 10:51

Alior Bank jest jak najbardziej spoko, ale osobiście moim zdaniem zanim ktoś zdecyduje się na jakiekolwiek ubezpieczenie, to warto wcześniej obadać oferty, co by mieć jasny wgląd na to, co się dzieje w innych firmach. Sam kilkakrotnie szukałem już różnego rodzaju ubezpieczeń i z własnego doświadczenia mogę polecić sprawdzanie ofert w porównywarkach typu www.rankomat.pl albo innych- dają najbardziej klarowny punkt widzenia ;)
Gość

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ubezpieczenia