Darmowa porównywarka ubezpieczeń na życie

Jakie ubezpieczenie dla przedsiębiorstwa.

Darmowa porównywarka ubezpieczeń na życie

Postautor: kapral » czwartek 11 paź 2012, 18:22

Jak wiemy na ubezpieczenia na życie decyduje się coraz więcej Polaków (a to dobrze świadczy, bo w końcu do człowieka dociera, że życie jest tym, co ma najważniejsze i że dobrze jest je ubezpieczyć, by w razie wypadku móc liczyć na jakąś pomoc). Rynek ubezpieczeń jest tak wielki, że samemu nie sposób znaleźć tą atrakcyjną ofertę. Dlatego też, jako, że sam korzystałem i się sprawdziło, polecam państwu korzystanie z darmowych porównywarek, które po wypełnieniu formularza prezentują nam wszystkie oferty spełniające nasze potrzeby i jedyne co nam zostaje, to wybrać to najlepszą i zadzwonić do agenta. Przykładem jest chociażby porównywarka na stronie http://www.polisynazycie.com.pl.
kapral

Re: Darmowa porównywarka ubezpieczeń na życie

Postautor: AdamsGPA » niedziela 30 gru 2012, 11:40

Fajny pomysł z tą porównywarką ubezpieczeń, na pewno się przyda. Przy czym te polisy są zwykle bardzo skomplikowanymi i złożonymi, więc ciężko je porównywać. Musiałoby być jakieś określone kryterium lub kryteria pod względem, których są takie polisy porównywane i przede wszystkim muszą być obiektywne.
AdamsGPA

Postautor: Czekolada » czwartek 21 lut 2013, 13:35

Tylko co z tego, że coraz więcej Polaków decyduje się na ubezpieczenie, skoro firmy ubezpieczeniowe lecą w kulki i mają drobnym druczkiem zapisane co, kiedy i komu nie przysługuje... Bez sensu, człowiek płaci całe życie, a jak przyjdzie co do czego, to nic z tego nie ma :(
Czekolada

Postautor: Karol » niedziela 25 sie 2013, 16:11

Dokładnie tak. Moja żona dostanie 300zł na kwiaty jak zejdę w domu. Jak uda mi się w wypadku to 40 000. Jak umierać to nagle najlepiej a jeszcze pewnie zrobią wszystko, żeby i tego jej nie wypłacić.
Karol

Postautor: amelkafr » niedziela 01 wrz 2013, 19:11

Ja ofert ubezpieczeń życiowych proponuję szukać przy pomocy bezpłatnej porównywarki ubezpieczeniowej http://www.comperia.pl, ponieważ mają dostęp do bardzo wielu produktów, przyjazny interfejs, krótki czas oczekiwania na wyniki, cała analiza nic nie kosztuje, a można sporo zaoszczędzić.
amelkafr

Postautor: Natan » niedziela 01 wrz 2013, 20:12

Czekolada pisze:Tylko co z tego, że coraz więcej Polaków decyduje się na ubezpieczenie, skoro firmy ubezpieczeniowe lecą w kulki i mają drobnym druczkiem zapisane co, kiedy i komu nie przysługuje... Bez sensu, człowiek płaci całe życie, a jak przyjdzie co do czego, to nic z tego nie ma :(

Zgadzam się w 100 %. Ludzie się boją po prostu ubezpieczać, bo towarzystwo zawsze znajdzie coś przez co nie wypłaci pieniędzy. Ostatnio na przykład czytałem o ubezpieczeniu roweru, chyba w pzu i wyobraźcie sobie, że możemy dostac odszkodowanie wyłącznie w sytuacji kradzieży, która odbędzie się na naszych oczach i jeszcze ucierpimy (zlodziej nam coś zrobi lu będzie nam groził itp.) a jeśli nas przy tym nie będzie (co raczej przewaznie się zdarza) to o odszkodowaniu możemy zapomnieć!
TUK.pl - znajdź najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie !
Natan

Postautor: Grzeggorz » czwartek 26 wrz 2013, 19:40

Też bym musiał się w końcu ubezpieczyć, latka lecą.
Grzeggorz

Postautor: Patron » środa 02 paź 2013, 18:20

Też mam zamiar zdecydować się na ubezpieczenie na życie, ale uważam, że akurat do tego celu porównywarka nie jest dobrym rozwiązaniem. To nie samochód, gdzie liczy się najtańsze OC. W przypadku ubezpieczenia na życie potrzebne jest indywidualne podejście agenta do ubezpieczonego. Każdy przypadek jest inny, każda osoba znajduje się w innej sytuacji i oczekuje indywidualnej oferty. Poza tym jest to bardzo poważna sprawa i ubezpieczenie na życie to często decyzja na wiele lat. Jeśli ktoś myśli o ubezpieczeniu na życie i jakimś koncie emerytalnym, to naprawdę warto poważnie się nad tym zastanowić i dobrze porównać oferty. Porównywarka tego nie dokona. Oczywiście da ogólny pogląd na ofertę, pozwoli zapoznać się z podstawowymi usługami ubezpieczeniowymi, ale do podjęcia ostatecznej decyzji jeszcze bardzo daleka droga. Lepiej zacząć od wyszukiwania opinii na temat towarzystw ubezpieczeniowych. Następnie warto zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczeń a potem po prostu trzeba umawiać się z agentami i rozmawiać na temat oferty ubezpieczeniowej - na temat tego, co dana firma ubezpieczeniowa może nam zaoferować. Inne są przecież pakiety dla osób, które chcą mieć tylko ubezpieczenie od choroby, inne dla ludzie, którzy chcą bardziej inwestować niż oszczędzać, inne dla tych którzy myślą tylko o odkładaniu na IKE, itd. Też mam zamiar umawiać się z kilkoma agentami, na na razie zaczynam od tego - ubezpieczenia ing warszawa - ale później jeszcze będą pewnie następni i spokojnie sobie wszystko porównam.

Jeśli już macie ubezpieczenie w jakieś firmie, to wypowiedzcie się co wybraliście.
Patron

Postautor: Adi26 » poniedziałek 11 lis 2013, 13:05

Mi na razie szkoda pieniędzy , ale też kiedyś chciałbym sobie wykupić ubezpieczenie na życie.
Adi26

Postautor: Aniela » piątek 13 cze 2014, 19:10

No tak , ubezpieczenie na życie to dobra sprawa.
Aniela

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ubezpieczenia