Strona 1 z 2

Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: piątek 02 lis 2012, 13:05
autor: Polisa
Na rynku namnożyło się najróżniejszych firm oferujących ubezpieczenia. Ludzie zresztą na każdym kroku teraz potrzebują wykupywać ubezpieczenia.
Wiem, że konkurencja jest w tej dziedzinie niemała, dlatego chciałem spytać o opłacalność prowadzenia własnej multiagencji ubezpieczeniowej. Jakie jest Wasze zdanie ?

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: czwartek 20 gru 2012, 12:28
autor: volf
Moim zdaniem znaczenie agencji ubezpieczeniowych będzie coraz mniejsze. Firmy ubezpieczeniowe oferują m.in. ubezpieczenia online, dlatego nie trzeba koniecznie chodzić do agencji ubezpieczeniowej. I myślę, że taka forma ubezpieczeń jeszcze bardziej się rozpowszechni w najbliższych latach. Sam niedawno kupiłem takie ubezpieczenie auta oc ac przez internet. Kiedyś chodziłem do agenta, ale teraz nie ma takiej potrzeby.

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: niedziela 30 gru 2012, 11:36
autor: AdamsGPA
volf pisze:Moim zdaniem znaczenie agencji ubezpieczeniowych będzie coraz mniejsze. Firmy ubezpieczeniowe oferują m.in. ubezpieczenia online,


No niekoniecznie, bo jednak dużo ludzi w przypadku gdy chodzi o finanse woli kontakt osobisty. Starsze pokolenie, rzadko załatwia takie rzeczy przez internet.

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: wtorek 05 lut 2013, 18:46
autor: Szymon
Według mnie multiagencje ubezpieczeniowe dalej będą dobrze działać. Jednak jest spora rzesza ludzi, która korzysta z ich usług. Ja sam korzystam z usług firmy PoliSafe z Katowic i dalej mam zamiar to robić. Jak dla mnie mają one sporo plusów. Dojazd do klienta można porównać do zamówienia przez internet, bo w obu przypadkach z domu się nie ruszamy.

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: niedziela 01 wrz 2013, 19:09
autor: amelkafr
Multiagencje według mnie będą się w najbliższym czasie jeszcze bardziej rozwijać, zwłaszcza że wiele z nich oferuje bardzo rozbudowane porównywarki ubezpieczeniowe online. Np. taka http://www.comperia.pl umożliwia w kilka sekund porównanie dostępnych na rynku ofert ubezpieczeń za darmo i to bez wychodzenia z domu. Wybieramy interesujący nas produkt, uzupełniamy podstawowe dane i już dostajemy propozycję najkorzystniejszych ofert. Od razu można też umówić się na sfinalizowanie zakupu.

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: czwartek 26 wrz 2013, 19:37
autor: Grzeggorz
Myślę,że nie trzeba tłumaczyć aż tak szczegółowo jak w poście powyżej o co chodzi w porównywarkach.Każdy kto korzysta tego forum raczej radzi sobie z prostymi narzędziami.Co do multiagencji to trochę trwało nim się przekonałem, ale od 3 lat korzystam z usług CUK. Też mają kalkulator na stronie, żadna filozofia z niego korzystać
http://cuk.pl/samochod

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: wtorek 11 paź 2016, 19:13
autor: wolfie
Co do ubezpieczeń to tylko w tej kwestii nic się nie zmienia ;)

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: wtorek 22 sie 2017, 15:39
autor: Gość
Cuk ma też dobry kalkulator majątkowy.Można od razu polisę przez internet zamówić.

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: czwartek 28 wrz 2017, 09:46
autor: Gość
Warto połaczyć sprzedaż ubezpieczeń z ofertą pożyczek.Lendero proponuje partnerom dobre warunki współpracy.

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Post: sobota 30 wrz 2017, 13:41
autor: Gość
Gość pisze:Cuk ma też dobry kalkulator majątkowy.Można od razu polisę przez internet zamówić.

Tam to się opłaca ubezpieczenie w szerszym pakiecie wykupić.