Jaki samochód wybrać?

Najlepsze firmy leasingowe.

Jaki samochód wybrać?

Postautor: KacperIl » poniedziałek 05 lis 2018, 18:37

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy i w sumie porady na jakie auto warto postawić jeżeli chodzi o wybór modelu auta trochę większego ponieważ chciałbym aby pomieściła się tam cała moja rodzinka (żona i dwójka dzieciaków) oraz z większym bagażnikiem. Może być zarówno z nowych modeli jak i tych lekko używanych ale również max. kilkuletnich. Pomożecie? :)
KacperIl

Re: Jaki samochód wybrać?

Postautor: WeronikaMek » czwartek 08 lis 2018, 10:35

Wiesz co my auto kupowaliśmy w salonie HondaPlaza Warszawa i myślę, że warto abyś do nich zajrzał jeżeli chodzi o wybór modeli nowych i używanych, a do tego świetne ceny które moim zdaniem zdecydowanie przemawiają za nimi tym bardziej, że dbają również o najwyższą jakość obsługi i również jest opcja lekkiej negocjacji :)
WeronikaMek

Postautor: MarekOl » poniedziałek 12 lis 2018, 14:08

I tutaj jak najbardziej zgodzę się z poprzedniczką, jeżeli chodzi o wybór dobrego i sprawdzonego salonu w którym warto szukać porządnego japończyka to również według mnie w Warszawie numer jeden to HondaPlaza. Do tego szeroka oferta modeli używanych zawsze w świetnym stanie technicznym, ponieważ przed zakupem oczywiście mieliśmy wgląd do dokumentacji i wykonanego przeglądu.
MarekOl

Postautor: Konradoo » czwartek 15 lis 2018, 20:51

Może zobacz ofertę ze strony atgarage.pl/aktualnosci.html#aktualnosci. Myślę, że pomoże ci w podjęciu decyzji o zakupie. Strona ma bardzo ciekawą i bogatą ofertę i myślę, że na pewno ułatwi ci męczarnie, które przechodzisz z wyborem idealnego auta. Wszystko bardzo przejrzyście, więc polecam, może właśnie zdecydujesz się na takie auto. Strona też oferuję jazdę próbną, co według mnie jest świetna opcją.
Konradoo

Postautor: SebastianM » środa 28 lis 2018, 12:49

Tutaj moja opinia również nie będzie odbiegała od Waszych propozycji bo rzeczywiście jeżeli chodzi o auta nisko awaryjne to zdecydowanie japońskie samochody są najlepsze. Do tego można w salonie HondaPlaza można znaleźć również auta innych producentów ale już w zakresie używanych, także sprawdzonych i zadbanych pod względem technicznym i wizualnym. Podsumowując fachowcy na których zawsze można polegać i wyróżniają się uczciwością oraz podejściem do klienta bo widać, że na nim zależy im w szczególności.
SebastianM

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing