Jaki samochód wybrać?

Najlepsze firmy leasingowe.

Re: Jaki samochód wybrać?

Postautor: robpert » poniedziałek 23 gru 2019, 13:31

Mi zależało na zakupie pickupa. Zdecydowałem się na mocne auto, którym jest RAM Rebel. Swoje auto zakupiłem w warszawskim salonie samochodowym Edmark na Grochowskiej hedmark.com.pl i polecam ich wam, jeżeli też myślicie o zakupie amerykańskiego auta. Dla mnie ten samochód jest idealny – pakowny, sztywny, no i ma odpowiednie przyspieszenie. Prowadzi się bajecznie :)
robpert

Postautor: maxken112 » niedziela 14 cze 2020, 18:14

Ja na leasing wybrałbym skode jako samochód służbowy najtańsza opcja dla małego przedsiębiorcy a prócz tego bogata oferta
maxken112

Postautor: Fire.Kal » niedziela 12 lip 2020, 10:07

Witam. Nowy, czy stary samochód, ale prędzej, czy później i tak będzie wymagał naprawy. Warto wybrać więc sklep, z którego będziemy mogli zamówić części, jeśli wystąpi taka potrzeba. Ze swojej strony mogę wam polecić 2407.pl/pages/about/ . Zamawiałem już kilka razy i przesyłki przychodzą bardzo szybko. Obsługa też jest bardzo pomocna.
Fire.Kal

Postautor: walisiak » sobota 31 paź 2020, 13:26

My mamy BMW , marzyliśmy o suvie udało nam się kupić w Warszawskim salonie Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, W dobrej cenie auta mają, nawet używane
walisiak

Postautor: Josicka » piątek 27 lis 2020, 14:14

Pytanie tak ogólne jak jaki toster wybrać, wszystko zależy od skonkretyzowania wymagań. Samochody z grubsza można podzielić na miejskie, sportowe, dostawcze, offroadowe itd. Oczywiście najwięcej aut sprzedawanych jest w segmencie aut rodzinnych i tutaj np. warto sprawdzić Volvo, ogólnie jako markę oraz np. taki model bielsko-biala.volvocarautoboss.pl/o-nas/nowe-volvo-xc90/. SUV jako samochód rodzinny już nikogo nie dziwi, jest to raczej standard w większości rankingów. Upchnięto do niego wiele nowoczesnych technologi zwiększających bezpieczeństwo i komfort, a dodatkowo możesz używać go z powodzeniem w firmie.
Josicka

Postautor: bondziorno » niedziela 29 lis 2020, 10:20

Opcji masz całe mnóstwo, zależy do czego ten samochód ma być. Ja poruszam się głównie po mieście, więc dla mnie kluczowe były niewielkie rozmiary, żeby można było bez problemu znaleźć miejsce. No i hybryda też jest przydatną opcją. Jeśli mam polecić jakąś markę - Toyota, bez dwóch zdań. Mam kredyt samochodowy w Toyota Bank i moje kolejne auto to prawdopodobnie też będzie samochód z ich stajni. A sam kredyt jest naprawdę korzystny.
bondziorno

Postautor: arti » środa 27 sty 2021, 10:21

Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, potrzeb, możliwości finansowych w dużej mierze. Na przykład w salonie Porsche Centrum Sopot można kupić zarówno nowe modele jak i używane. Te drugie są wcześniej sprawdzone, kota w worku się nie kupuje. Z resztą tam są tacy fachowi doradcy, że każdemu doradzą odpowiedni samochód.
arti

Postautor: Mirra » piątek 29 sty 2021, 00:03

Szukałam małego, ekonomicznego auta i w końcu wybrałam Mini Pacemana, kupiła w katowickim salonie Bawaria Motors Mini. Miła obsługa, sprzedawca polecił mi model i miał rację bo to auto idealne dla mnie. Takiego szukałam. A i cenowo ok. Mam nowe, rewelacyjne auto
Mirra

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing