Jaki samochód wybrać?

Najlepsze firmy leasingowe.

Jaki samochód wybrać?

Postautor: KacperIl » poniedziałek 05 lis 2018, 18:37

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy i w sumie porady na jakie auto warto postawić jeżeli chodzi o wybór modelu auta trochę większego ponieważ chciałbym aby pomieściła się tam cała moja rodzinka (żona i dwójka dzieciaków) oraz z większym bagażnikiem. Może być zarówno z nowych modeli jak i tych lekko używanych ale również max. kilkuletnich. Pomożecie? :)
KacperIl

Re: Jaki samochód wybrać?

Postautor: WeronikaMek » czwartek 08 lis 2018, 10:35

Wiesz co my auto kupowaliśmy w salonie HondaPlaza Warszawa i myślę, że warto abyś do nich zajrzał jeżeli chodzi o wybór modeli nowych i używanych, a do tego świetne ceny które moim zdaniem zdecydowanie przemawiają za nimi tym bardziej, że dbają również o najwyższą jakość obsługi i również jest opcja lekkiej negocjacji :)
WeronikaMek

Postautor: MarekOl » poniedziałek 12 lis 2018, 14:08

I tutaj jak najbardziej zgodzę się z poprzedniczką, jeżeli chodzi o wybór dobrego i sprawdzonego salonu w którym warto szukać porządnego japończyka to również według mnie w Warszawie numer jeden to HondaPlaza. Do tego szeroka oferta modeli używanych zawsze w świetnym stanie technicznym, ponieważ przed zakupem oczywiście mieliśmy wgląd do dokumentacji i wykonanego przeglądu.
MarekOl

Postautor: Konradoo » czwartek 15 lis 2018, 20:51

Może zobacz ofertę ze strony atgarage.pl/aktualnosci.html#aktualnosci. Myślę, że pomoże ci w podjęciu decyzji o zakupie. Strona ma bardzo ciekawą i bogatą ofertę i myślę, że na pewno ułatwi ci męczarnie, które przechodzisz z wyborem idealnego auta. Wszystko bardzo przejrzyście, więc polecam, może właśnie zdecydujesz się na takie auto. Strona też oferuję jazdę próbną, co według mnie jest świetna opcją.
Konradoo

Postautor: SebastianM » środa 28 lis 2018, 12:49

Tutaj moja opinia również nie będzie odbiegała od Waszych propozycji bo rzeczywiście jeżeli chodzi o auta nisko awaryjne to zdecydowanie japońskie samochody są najlepsze. Do tego można w salonie HondaPlaza można znaleźć również auta innych producentów ale już w zakresie używanych, także sprawdzonych i zadbanych pod względem technicznym i wizualnym. Podsumowując fachowcy na których zawsze można polegać i wyróżniają się uczciwością oraz podejściem do klienta bo widać, że na nim zależy im w szczególności.
SebastianM

Re: Carsmile - leasing i najem samochodów

Postautor: AdamPGA » czwartek 13 gru 2018, 15:59

Nie wiem czy warto kupować nowe auta, bo wyjeżdżając z salonu jesteśmy 20% w plecy. Dzisiaj coraz więcej ludzi nie kupuje samochodów tylko biorą w leasing albo wynajmują - na zasadzie najmu długoterminowego, który stał się ostatnio bardzo popularny patrząc na to ja się rozwija obecnie firma Carsmile https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/11 ... najem.html opinie ma raczej dobre. To wszystko chyba ze względu na fakt jak bardzo auta tracą na wartości. Firmy często po spłaceniu leasingu nawet nie dokonują wykupu auta. Wtedy pojawiają się okazje czasem jak idą pod licytację, ale takie samochody firmowe są bardzo wyeksploatowane. To też dla osoby prywatnej, że tak powiem średnio. Ten Carsmile to jest taki internetowy salon do wynajmu długoterminowego, ale leasinguiem też się zajmują i sami kupują auto z rabatem od dealera. Nie wiem tylko na ile to w praktyce opłacalne.

Współpracował ktoś z Was z tym Carsmile?
AdamPGA

Postautor: facos » czwartek 13 gru 2018, 17:34

zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, przeciez można u nich też dostac używane auto, a i koniec roku się zbliża to będą wyprzedaze..ja u nich kupiłem BMW Gran Tourer, spoko opcja dla dużej rodziny jak szukasz przestronnego i bezpiecznego auta
facos

Postautor: Krachus » poniedziałek 17 gru 2018, 10:19

Czemu miałby chcieć akurat BWM? Mnie się wydaję, że te auta mimo, że horrendalnie drogie w stosunku do swojej klasy, to przez to że są bardzo popularne, stały się pospolite.
No chyba, że taka X6 tyle że za nią sobie liczą za nówkę bodajże 350k to bym nie dał tyle za nią.
Krachus

Postautor: andelor » sobota 29 gru 2018, 08:19

U mnie problem jest taki, że właśnie za szybko połasiłem się na zakup samochodu i postawiłem na używany, a nie nowy. Pech chciał, że byłem akurat w momencie dużego rozkojarzenia przez sprawy prywatne i wychodzi na to, że turbosprężarka nadaje się albo do wymiany albo do regeneracji... teraz tylko pytanie komu regeneracja się opłaca? Co prawda znam firmy takie jak http: //turbospec.pl/ jednak chcialbym porade kogos doswiadczonego - po czym poznac ze nie ma sensu turbosprezarki poddac regeneracji?
andelor

Postautor: keicam06 » sobota 05 sty 2019, 13:18

A może warto rozeznać się w Internecie w tej materii? Moim zdaniem to jest dobry pomysł.
Trudno zaplanować coś na przyszłość,kiedy przyszłość okazuje się zupełnie inna od tego,co zaplanowałeś.
keicam06

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing