Wymiana Walut online

Najlepsze parabanki, inkubatory przedsiębiorczości itp.

Re: Wymiana Walut online

Postautor: Intransfer24 » poniedziałek 29 lut 2016, 13:57

Wiosenna promocja - Najlepsze kursy w internecie na stronie www.intransfer24.com. Możliwość wymiany walut bez zakładania konta w serwisie. Zapraszamy!

Obrazek
Intransfer24

Postautor: Droczko » sobota 28 maja 2016, 14:01

... czy ja wiem czy najniższe? Porównaj sobie z tymi jakie mają na ergokantor.pl osobiście testowałem wiele kantorów online i ten jest zdecydowanie najsprawniejszy jeśli chodzi o szybkość wypłat, bo ceny walut są w internetowych bardzo zbliżone.
Droczko

Postautor: Bobik » niedziela 29 maja 2016, 06:28

Droczko pisze:... czy ja wiem czy najniższe? Porównaj sobie z tymi jakie mają na ergokantor.pl osobiście testowałem wiele kantorów online i ten jest zdecydowanie najsprawniejszy jeśli chodzi o szybkość wypłat, bo ceny walut są w internetowych bardzo zbliżone.

ewidentnie sponsorowana wypowiedź, nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością :(.......
Bobik

Postautor: chroopka » sobota 22 kwie 2017, 21:08

wymieniam na walutomacie
chroopka

Postautor: WaterMan » środa 31 sty 2018, 08:00

Ze wszystkich kantorów internetowych, dostępnych obecnie na rynku, najbardziej mogę polecić Amronet, który ma najlepsze kursy wymiany oraz szybkie transakcje. Warto zajrzeć :)
WaterMan

Postautor: Lambert » środa 21 lut 2018, 22:54

Jako pewne miejsce w necie gdzie zawsze korzystnie można kasę przewalutować mogę polecić Pluskantor.pl, na początku ostrożnie zacząłem od małych kwot, al teraz już z całkowitym spokojem wymieniam ile potrzebuję, współpraca świetna od wiosny ubiegłego roku, najniższy spread jaki napotkałem, cos ok 2 gr.
Lambert

Postautor: OscarJax » wtorek 12 cze 2018, 12:03

Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone porady :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Kimkolwiek jesteś, mężczyzną czy kobietą, osobą silną czy słabą, zdrową czy chorą...
OscarJax

Postautor: hubbi » sobota 08 wrz 2018, 16:10

Jeśli jeszcze w ogóle nie korzystałeś z internetowej wymiany walut sądzę, że warto abyś sprobował w Amronet, fajnie wszystko wyjaśnione, interfejs przejrzysty, praktycznie nie sposób aby popełnić jakikolwiek błąd. W razie czego polecam kontakt z obsługą na czacie.
hubbi

Postautor: MXXVIII » poniedziałek 10 wrz 2018, 13:30

Wydaje mi się, że warto się w tej materii doradzić znajomych. Powinni być w stanie coś pomóc...
Wszelkie skrzywienia przyciągają cię jak magnes
MXXVIII

Postautor: Anka » wtorek 25 wrz 2018, 09:58

Zależy jakich masz znajomych. Jak wymieniają tylko stacjonarnie, to ci powiedzą, że tak najlepiej. A wystarczy jak sobie wejdziesz na stronę Pluskantor i porównasz ich ceny z jakimkolwiek kantorem stacjonarnym. Ja tam wymieniam i wszystko działa bardzo sprawnie, kantor godny zaufania i polecenia.
Anka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Instytucje finansowe