Wymiana Walut online

Najlepsze parabanki, inkubatory przedsiębiorczości itp.

Re: Wymiana Walut online

Postautor: beza » środa 03 paź 2018, 22:58

Tak właśnie jest, że często ludzie czegoś nie znają a oceniają...co najmniej dziwne. Ja latami wymieniałam w stacjonarnych kantorach- gdy alternatywy nie było. Ale jak pojawiły się internetowe od razu pomyślałam że to może być coś ekstra. Nie myliłam się, często przy jednej wymianie za pośrednictwem gieldawalut.com nawet kilkaset zł oszczędzam i jest to w firmie niezastąpiona wygoda- wszystko bezgotówkowo, bezpiecznie.
beza

Postautor: Kaplusz » wtorek 16 paź 2018, 22:01

Akurat w moim przypadku rekomendacja od znajomego się przydała i jak najbardziej sprawdziła. Wrócił niedawno z zagranicy i cały czas przewalutowania realizował na platformie Amronet, polecił mi tę firmę, a ja mogę polecić każdemu z Was. Bardzo się opłaca kupować u nich walutę, nie ma też problemów technicznych, nawet w zakresie przelewów międzynarodowych.
Kaplusz

Postautor: Amstaf » środa 17 paź 2018, 13:21

Każdy z nas ma swój ulubiony kantor do którego się przyzwyczaił ale trzeba też czasem porównać kursy z innym i tak właśnie skończyła się moja przygoda z jednym z kantorów. Miałem mieć bardzo dobre warunki i miałem dopóki nie podnieśli mi spreadu do tego momentu w którym się zorientowałem, że umówiony rabat już nie jest taki jak był. Teraz wymieniam w kantorekspert.pl i jestem bardzo zadowolony
Amstaf

Postautor: kasper » piątek 09 lis 2018, 23:48

Trochę się obawiam teraz korzystać z usług finansowych online, bo raz straciłem przez to pieniądze. Z kolei wiem, że w kantorach stacjonarnych teraz sporo się przepłaca. Trochę się waham ale myślę żeby na Pluskantor.pl się zarejestrować, dobry kumple mi dał namiar na tę firmę, więc chyba nie powinienem patrzeć na sprawę przez pryzmat jednej wpadki. Oferta tego kantoru jest zachęcająca. Koszt niski, z tego co wiem wszystkie rachunki bankowe obsługiwane są bardzo sprawnie, nawet zagraniczne.
kasper

Postautor: Czlowiekzmazur » wtorek 13 lis 2018, 10:26

Kiedyś latało się po kantorach stacjonarnych. Pamiętam nawet, że jak miałem większą kwotę do wymiany, to jeździłem po kilku kantorach i pytałem się, po ile wymienią. Teraz jest wygodniej - wchodzę na Cinkciarza, wpisuję sobie sumę i spradzam ile za to dostanę. Szybko i przyjemnie, nie trzeba latać po mieście.
Czlowiekzmazur

Postautor: caryca » czwartek 15 lis 2018, 09:59

A teraz wygodnie, z domu, o dowolnej porze i nawet bez prowizji, tak jak w Pluskantor, można wymienić dowolną ilość pieniędzy. Szybko, bezpiecznie i przede wszystkim bardzo korzystnie.
caryca

Postautor: emaliana » sobota 17 lis 2018, 00:54

Żyjemy w innych realiach obecnie. Wszystko trzeba zrobić szybko, a na nadmiar pieniędzy chyba nikt nie narzeka. E-kantory są więc bardzo przydatne. Forma bezgotówkowa jest wygodna a w dodatku korzystna też pod względem finansowym- na Gieldawalut.com nawet po kursie rynkowym jest szansa zakupienia waluty. Wówczas kosztem jest prowizja, ale i tak sporo mniejsza niż średni spread kantorowy- górna granica 0,2%, ja płacę nieco mniej.
emaliana

Postautor: szagata » wtorek 27 lis 2018, 23:17

Racja, nawet firmy które obracają dużymi pieniędzmi wybierają przewalutowania internetowe, bo w tym wypadku są w stanie nawet kilka tys. zł miesięcznie zaoszczędzić, no i sama wygoda e-transakcji jest niezastąpiona. Nie tylko dla przedsiębiorców oczywiście,ja firmy nie mam a i tak chętnie walutę wymieniam w Amronet i zawsze wychodzi mi to na korzyść.
szagata

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Instytucje finansowe