Wymiana Walut online

Najlepsze parabanki, inkubatory przedsiębiorczości itp.

Wymiana Walut online

Postautor: abogado » piątek 26 kwie 2013, 17:58

Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z portalami wymiany walut, takimi, gdzie walutę wymienia się z innymi użytkownikami? Zastanawiam się, czy nie zacząć korzystać z tej opcji wymiany walut. Słyszałem, że wychodzi taniej niż w zwykłych kantorach czy bankach. Czy ktoś może ma doświadczenie z portalem https://www.walutobox.pl/ ?
Szwagier mi go poleca, ale chciałbym poznać trochę więcej opinii
pozdr. :)
abogado

Re: Wymiana Walut online

Postautor: kimi_99 » sobota 10 sie 2013, 12:20

Wszystkie te portale pseudo kantory online na pewno nie są tak korzystne jak tradycyjne kantory które mamy na ulicach.
kimi_99

Postautor: lkalksalsklas » czwartek 29 sie 2013, 08:54

kimi_99 pisze:Wszystkie te portale pseudo kantory online na pewno nie są tak korzystne jak tradycyjne kantory które mamy na ulicach.

Oczywiście że nią tak korzystne -są o wiele korzystniejsze! Przy odrobinie wysiłku można uzyskać jeszcze lepszy niż standardowy kurs online i to bez bujania się po mieście. No ale jeśli ktoś jest na bakier z komputerami to co mu pozostało napisać?
lkalksalsklas

Postautor: WiesekWladca » wtorek 17 wrz 2013, 11:42

Zgadzam się z przedmówcą! Proste że takie kantory on-line oferują lepsze kursy niż takie "stacjonarne". Jeśli chodzi o kantor który znam i mogę polecić to zdecydowanie viakantor.pl . Korzystałem kilkakrotnie i zawsze bylem zadowolony. Kursy bardzo konkurencyjne do innych takich serwisów, a wymiana przechodzi naprawdę szybko. Polecam tu masz link do kursów https://www.viakantor.pl/pl/kursy-walutowe/
WiesekWladca

Postautor: asia » poniedziałek 23 wrz 2013, 13:32

Polecam - kantory internetowe to prawdziwa okazja! ;)
Korzystałam z KantoruInternetowego i nie mogę narzekać. Ale korzystam też czasem z innych e-kantorów, głównie tych, które znaleźć można w zestawieniu strefawalut.pl
asia

Postautor: clever » wtorek 07 sty 2014, 22:36

W sobotę wystawiłem walutę na giełdę Amronet po własnym kursie i dziś rano już było przewalutowane. Taniej i stosunkowo szybko. Fajna platforma:) Polecam ten właśnie kantor.
clever

Postautor: shes » piątek 17 sty 2014, 13:09

Ta platforma jest bardzo solidna, dba o bezpieczeństwo transakcji. Zawsze gdy kupuję walutę na www.cenzura dostaję powiadomienie na e-mail, zarówno gdy zlecę wymianę, jak też wtedy, kiedy dojdzie ona do skutku, choćby od razu- po kursie najlepszym, dostępnym.
shes

Postautor: Bartosz » poniedziałek 20 sty 2014, 17:01

Dla mnie najbardziej się liczy bezpieczeństwo transakcji i muszę przyznać, że pod tym względem Amronet spisuje się na medal. Jak zostało już wspomniane, nie ma żadnych niewiadomych- każdy krok użytkownika zostaje zapisany w historii, a na e-mail przychodzi potwierdzenie. Wypłatę zatwierdzam tak samo jak przelew bankowy- jednorazowym kodem, wysłanym przez cenzura na mój telefon. Jest również faktura do pobrania. Funkcjonalność kantoru dopracowana jak widać świetnie. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
Bartosz

Postautor: angela » piątek 24 sty 2014, 07:47

Warto dodać, że ogromnym atutem cenzura jest czytelność strony. Witryna moim zdaniem zaprojektowana świetnie, a panel użytkownika łatwy w obsłudze.
angela

Postautor: Milena » czwartek 30 sty 2014, 14:40

Witam Was,
jak tak sobie czytam te Wasze wpisy, to jedyne co warto dodać, to pytanie ile płacą Wam przytaczane przez Was serwisy za tę kryptoreklamę? przecież to jest aż niesmaczne, a na pewno nie zachęcające.....
Milena

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Instytucje finansowe