Opinie o e-broker.pl

Najlepsze parabanki, inkubatory przedsiębiorczości itp.

Opinie o e-broker.pl

Postautor: Admin » piątek 15 lip 2011, 21:01

Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem zobowiązania finansowego, takiego jak pożyczka czy kredyt hipoteczny, które przecież zwiążą Cie z danym bankiem na kilka czy kilkanaście lat, powinieneś dobrze zastanowić się nad wyborem, zanim dokonasz ostatecznej decyzji.

niestety banki mają w swoich ofertach wiele produktów, dlatego też przebić się przez ten gąszcz ofert jest naprawdę ciężko. Jeśli samodzielnie nie potrafisz dokonać wyboru, a wiesz jakie to ważne, żeby wybrać korzystanie, bo wiąże się to z mniejszymi ratami oraz mniejszymi kosztami ogólnie kredytu to powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców.

Na rynku działa wiele firm, które zajmują się doradztwem finansowym. Bardzo często pobierają z tego tytuły wysokie prowizje. nowością jest pomoc przez Internet. Wystarczy spojrzeć chociażby na serwis eBroker.pl, który pomaga dokonać wyboru za pośrednictwem Internetu. Najpierw można samodzielnie sprawdzić i porównać produkty, jakie banki i inne instytucje finansowe mają w swojej ofercie, dzięki porównywarce.

Jest ona dość szczegółowa. Narzędzie to pomaga dobrać ofertę jak najbardziej zbliżoną do określonych przez klienta potrzeb. Kredyt czy pożyczka bowiem to produkty, które powinny być zawsze dopasowywane indywidualnie do klienta. Jedni dysponują wkładem własnych, chcą zapożyczyć się na kilka lat, inni zaś nie posiadają żadnych oszczędności i interesuje ich jak najdłuższy okres kredytowania. Potrzeby są różne i z myślą o wyłowieniu najlepszych, najkorzystniejszych ofert, przy czym indywidualnie dobranych do potrzeb klienta powstała porównywarka ebroker.pl, która zestawia ze sobą przeszło 200 parametrów.

Oferty banków są codziennie uaktualniane, sprawdzane pod względem wiarygodnych informacji oraz opłat. Nad tymi danymi pracuje cały zespół serwisu eBroker.pl, doradcy finansowi, analitycy. Porównywarka pozwala każdemu klientowi zaoszczędzić czas, który straciłby na staniu w kolejkach bankowych czy rozmowach z pracownikami banku, a także pieniądze, bowiem dzięki niej możliwe jest wybranie najkorzystniejszej cenowo oferty aktualnie znajdującej się na rynku.

eBroker.pl ma w swojej ofercie nie tylko porównywarkę kredytów/pożyczek hipotecznych, ale i samochodowych czy gotówkowych, ponadto także ubezpieczenia, konta/karty czy inwestycje. Świadczy usługi w zakresie doradztwa finansowego szeroko pojętego. Przedstawiciele serwisu chętnie doradzają klientom wybór danego produktu, co więcej mogą także zaproponować lepsze warunki do tych, które na starcie znajdują sie w ofercie banku. Dlatego też warto niekiedy skorzystać z pomocy, tym bardziej jeśli w grę wchodzą duże pieniądze, tak jak w przypadku kredytów hipotecznych.
Admin
Site Admin

Re: Opinie o e-broker.pl

Postautor: Biiiiii » środa 17 sie 2011, 22:43

właśnie z takiego powodu należy uważnie przeanalizować warunki. to jest zobowiązanie pochopna decyzja równa się dramat.
warto korzystać z porównywarek kredytowych dużo tego w sieci http://mkredyty.net/pozyczka-na-dowod w sumie każdy produkt można w taki sposób porównać z innymi. oprocentowanie to jedna rzecz ale ludzie coś słabo interesują się ukrytymi kosztami kredytu a jest tego sporo chociażby prowizja
Biiiiii

Postautor: Kredytowiec » piątek 08 cze 2012, 21:30

Ja rdze kontakt z doradcą tak czy inaczej ale warto się spotkać z takim co ma doświadczenie. Porównywarki przekłamują a często w banku, który wybierzemy i tak nie dostaniemy kredytu bo np. mamy za duży wiek czy pracujemy za granicą dany bank nie uznaje takich dochodów.
Kredytowiec

Postautor: Korek » wtorek 19 cze 2012, 13:21

Kredytowiec pisze:Ja rdze kontakt z doradcą tak czy inaczej ale warto się spotkać z takim co ma doświadczenie. Porównywarki przekłamują a często w banku, który wybierzemy i tak nie dostaniemy kredytu bo np. mamy za duży wiek czy pracujemy za granicą dany bank nie uznaje takich dochodów.

Bo banki wymyślają sobie hipotetycznego klienta który ma u nich liczne rabaty i stąd oprocentowanie wychodzi im w reklamach na poziomie 7,99%.

Ale kiedy do banku idzie klient inny niż z reklamy i procenty rosną do 30%. To się zwie cud bankowy.
Korek

Opinie o e-broker

Postautor: do zespołu eBroker » wtorek 22 sty 2013, 09:52

Trafiając do Państwa serwisu od razu zainteresował mnie dział centrum wiedzy. I tu pojawił się problem. Na Boga jak mogliście pozostawić tak bez niczego Amber Gold?? Rozumiem dużo ludzi dało się nabrać, Wy jak przypuszczam też. Tam znajdują się stare, dobre opinie użytkowników, a ta afera poszła na cały kraj! Ludzie jak o tym jeszcze słyszą czy czytają to mają piane w ustach. Nie wszyscy jednak dali się nabrać. Jak Klient ma Wam teraz zaufać jak trafi na ten stary, przewałkowany już temat? Szczęście, że nie wypowiedział się tam żaden z Waszych doradców, bo to już by była klapa. Moją pierwszą myślą było "Chciałbym przystąpić do programu partnerskiego, reklamować serwis", ale jak mam to skutecznie zrobić jak jawnie przyznajecie, że Amber Gold też Was zrobił w ciula?? Za 10 lat też będziecie się do tego przyznawać?? Najlepsza jest chmurka z boku, w której pisze "Szukasz lepszej oferty niż Amber Gold? Podaj swój email oddzwonimy bezpłatnie". Moje pytanie brzmi, a są gorsze? I czy tak się reklamuje własne działania, produkty? Mógłbym się czepiać bez końca. Ta cała afera ze mnie już wyszła, a Wy mi o niej przypomnieliście. Nie zainwestowałem tam ani złotówki tylko szlak mnie trafia jak pomyśle w jakim państwie żyje. Naiwnych ludzi, ślepego rządu (żeby nie przeginać) i złodziei.
do zespołu eBroker

Postautor: krystyna » wtorek 22 sty 2013, 12:22

Na stronę ebroker.pl trafiłam przez linki polecane, zainteresowałam się porównywarką kredytów , którą tam mają. Kalkulator sprawdzający zdolność kredytową, trochę zawiódł, ponieważ oferta była ciut inna.. aczkolwiek strona ładnie zrobiona, można wszystko ładnie poszukać, koniec końców kredyt dla siebie znalazłam.
Można zajrzeć.
Krysia
krystyna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Instytucje finansowe