Provident

Najlepsze parabanki, inkubatory przedsiębiorczości itp.

Provident

Postautor: Arkadiusz » środa 14 wrz 2011, 10:28

Kto korzysta z usług Providenta? Zaskakujące są dla mnie tak dobre osiągi w skali kraju. Provident w Polsce zarabia najwięcej. Jak to się dzieje, skoro mamy tutaj bardzo wysokie bezrobocie oraz niskie zarobki. Trzeba mieć na uwadze bardzo wysokie oprocentowanie Providenta. Czy na pewno wszystkich pożyczkobiorców stać na spłatę zadłużenia?
Arkadiusz

Co sądzicie o Provident

Postautor: Sebastian Skrzyski » czwartek 15 wrz 2011, 14:26

Właśnie ze względu na te niskie zarobki i bezrobocie chwilówki są takie popularne.
Sebastian Skrzyski

Re: Provident

Postautor: Veron » piątek 16 wrz 2011, 19:49

Sebastianie ale jedno przeczy drugiemu. Wysokie oprocentowanie jest popularne ze względu na wysokie bezrobocie i niskie zarobki w naszym kraju. Gdzie tutaj logika? Bo ja jej tutaj nie znajduję. Dziwne postępowanie ludzi.
Veron

Postautor: Webuser » sobota 17 wrz 2011, 13:34

Sebastianie ale jedno przeczy drugiemu. Wysokie oprocentowanie jest popularne ze względu na wysokie bezrobocie i niskie zarobki w naszym kraju. Gdzie tutaj logika? Bo ja jej tutaj nie znajduję. Dziwne postępowanie ludzi.

Bo nie zawarłeś najważniejszej informacji w tym wszystkim. Pożyczki udzielane przez firmy pozabankowe podobne do Providenta są tak naprawdę ogólnodostępne. Wystarczy mieć dowód aby otrzymać kasę. Ludzie na to idą a później muszą słono za to płacić.
Webuser

Opinie o Provident

Postautor: damtox » poniedziałek 28 maja 2012, 21:28

Tylko kto im każe brać takie pożyczki? Z tego co już wiem za niedługo provident nie będzie, a wszystko przez to, że są lichwiarzami...
damtox

Postautor: Halina » czwartek 31 maja 2012, 14:14

Pożyczki w Providencie do najtańszych rzeczywiście nie należą, ale trzeba też brać pod uwagę, że ludzie, którzy je biorą, mają nieciekawą historię kredytową - jakieś zaległości w spłacie itp. W banku już kredytu nie dostaną, przynajmniej przez kilka najbliższych lat, a Provident tego nie sprawdza, ale za to dodatkowo kasuje... więc coś za coś
Halina

Czy warto brać pożyczki w Provident

Postautor: beatte10 » poniedziałek 01 paź 2012, 12:33

To prawda. Z takich osób Provident sie utrzymuje. Ale jeśli masz cyste konto to lepiej wziąć w normalnym banku a nie bawić sie w Providenty....
beatte10

Postautor: kramczarek » czwartek 28 lut 2013, 23:05

Odradzam. Ogromne oprocentowanie, ogromne opłaty za każdy list i telefon który jest uruchamiany już gdy masz kilka dni opóźnienia... nie dajcie się skusić reklamom!
kramczarek

Postautor: kasde » sobota 10 sie 2013, 12:26

W providencie wcale nie jest tak wysoko. Najwyższe oprocentowanie jest w firmach typu sms365.pl
kasde

Postautor: Nieznajomy122 » poniedziałek 25 sie 2014, 12:27

A tu się akurat nie zgodzę że jest opłata za opóźnienia. Kiedyś się trochę interesowałem tą firmą i wiem że za list i telefon nie płaci się nic. Opłata jest naliczana tylko w jeżeli pożyczkę przelewali Ci na konto. Jeżeli przychodzi do Ciebie ten gościu do domu to nawet jak nie zapłacisz przez miesiąc nic to kosztów nie ma;) Źródło sprawdzona bo wypytywałem o to gościa który tam pracował.
Nieznajomy122

Wróć do Instytucje finansowe