Szukam firmy pozycjonującej

Promocja stron w internecie. Porady.

Szukam firmy pozycjonującej

Postautor: Sprzątaczka » poniedziałek 01 lip 2013, 09:21

Firma sprzątająca w Szczecinie poszukuje kogoś kto zajmie się stworzeniem i wypozycjonowaniem witryny.
Zależy mi nie tylko na czasie, ale także na stabilności. Mam niezbyt miłe doświadczenia z dotychczasową firmą pozycjonującą firmę mojego mężą.
Sprzątaczka

Re: Szukam firmy pozycjonującej

Postautor: damtox » wtorek 02 lip 2013, 10:22

Serdecznie zapraszam do kontaktu: damtox.pl
damtox

Postautor: killer » poniedziałek 08 lip 2013, 09:34

Polecam funkymedia.pl korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony
killer

Jak wybrać dobrą firmę pozycjonującą

Postautor: Praktyk » poniedziałek 08 lip 2013, 09:38

Osobiście nie wybrał bym firmy, która potrafi tylko wkleić swój link pozycjonujący na forum. Od razu widać, że skoro siebie pozycjonują spamerską metodą, to jaką będą pozycjonować klienta ? Gdyby im zależało, to napisali by kilka szczegółów o sobie i ewentualnie zostawili link niepozycjonujący.

Jeśli szukasz dobrej firmy pozycjonującej strony to masz bardzo trudne zadanie. Dziś znalezienie kogoś, kto działa rzetelnie i bierze odpowiedzialność nie jest łatwe. Jeśli mogę coś zasugerować, to akurat masz bardzo prostą tematykę do załatwienia i możesz spróbować pozycjonować się samemu.
Jedna rada : zrób dobrą stronę, dodaj link do KILKU dobrych katalogów, bez żadnych automatów i multikodów. Poczekaj na efekty pewien czas, nie śpiesz się. Jak pojawisz się w top20 to wróć tu na forum i pytaj co dalej
Praktyk

Postautor: magenta » środa 10 lip 2013, 08:59

ja polecam do pozycjonowania i nie tylko http://www.euroadres.pl , to już trzecia strona www jaką mi wykonali i promują w internecie. sa profesjonalistami, dokładnie wypytują czego potrzebuję, ustalamy budżet w ramach którego kampania przyniesie oczekiwane korzyści. dodatkowo prowadza kampanie banerowe, billboardowe, artykuły sponsorowane, elementy reklamowe na wyłączność, spoty reklamowe itp. co fajne maja katalog branzowy, w którym mozna umiescic swoja wizytówke ponad 1100 branż w 22 językach. To tez sprzyja nawiazywaniu kontaktow biznesowych, ułatwia znalezienie np. podwykonawcy. ja na wyniki pozycjonowania musialem troche poczekac, ale to logiczne, co do kampanii banerowych wszystko poszlo gładko, takze polecam ta firme nie tylko na przedsiebiorcow, ale i dla managerow, ktorzy szukaja profesjonalnej kompleksowej oblugi i nowych kontaktow biznesowych.
magenta

Postautor: Natan » środa 10 lip 2013, 11:19

najważniejsze, aby wybrać firmę, której płaci się dopiero za efekty (gdy nasza strona będzie w top10) a nie za samo pozycjonowanie
Natan

Postautor: Klakier » środa 17 lip 2013, 11:50

Teraz to ciężko jest znaleźć firmę seo, która rzetelnie podejdzie do tematu. Choć to też zależy od klienta, bo najwięcej pretensji maja klienci, którzy chcą tanio i skutecznie, a teraz to w ogóle nie idzie w parze.
Klakier

Postautor: Robert79 » czwartek 18 lip 2013, 12:07

Ja korzystałem z seoland.pl - Również pozycjonowanie strony na rynek regionalny. Firma faktycznie dość konkurencyjna jeśli chodzi o usługi seo.
Robert79

Postautor: pc82 » czwartek 18 lip 2013, 14:27

magenta pisze:ja polecam do pozycjonowania i nie tylko euroadres.pl

Znam Firmę Euroadres od lat i wiem, że mozan im zaufać w temacie pozycjonowania
pc82

Postautor: Web Project Manager » poniedziałek 22 lip 2013, 19:51

Polecam kontakt do Agencji Interaktywnej z siedzibą w Poznaniu, firma z bogatym doświadczeniem.
Kontakt podaje prywatnie.

Pozdrawiam,
Web Project Manager

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pozycjonować swoją stronę internetową