Pozycjonowanie sklepów internetowych

Promocja stron w internecie. Porady.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Postautor: Anna Szczecin » środa 02 paź 2013, 09:37

Zamierzam otworzyć mały sklep internetowy. Będę sprzedawała tam własne wyroby szydełkowe - obrusy , serwety itp. Na start nie mam pieniędzy. Wszystko muszę robić sama. Wstępnie uruchomiłam już sklep na darmowym skrypcie. Teraz zastanawiam się nad pozycjonowaniem tego. To też muszę przynajmniej rozpocząć we własnym zakresie. Szukam poradników na ten temat. Jak najlepiej pozycjonować sklep internetowy ? Może macie jakieś własne doświadczenia i podzielicie się nimi ?
Anna Szczecin

Pozycjonowanie sklepów

Postautor: Doświadczony » niedziela 06 paź 2013, 12:22

W ciągu ostatnich dwóch lat miałem trzy sklepy, których pozycjonowanie zleciłem dwóm firmom. Na samym początku byłem bardzo zadowolony z działań i biznes się rozwijał. Niestety po jakiś 6 miesiącach od startu dwa sklepy straciły nagle pozycje w Google i musiałem zawiesić te działalności. Trzeci sklep , który prowadziła inna firma ostał się i całkiem nieźle zarabia. Wygląda na to, że ktoś niezbyt umiejętnie pozycjonował moje pierwsze dwa sklepy. Dobrze przemyśl swoje plany i działania bo przy złych działaniach można szybko stracić źródło dochodu.
Doświadczony

Re: Pozycjonowanie sklepów internetowych

Postautor: Patron » niedziela 06 paź 2013, 13:55

Dlatego oprócz pozycjonowania trzeba stawiać na inne formy marketingu online - np. mailing, reklama na portalach tematycznych, linki sponsorowane, etc.
Patron

Postautor: biznes123 » środa 16 paź 2013, 14:15

Zleć pozycjonowanie firmie która pobiera płatność za efekty i nic nie musisz zaczynać sama. Takich firm jest pełno, a przynajmniej ja miałem w takimi doświadczenia.
Produkcja solidnych, ciekawych i ładnych wnętrz z drewna, a szczególnie schodów:
http://yarkwood.pl/
biznes123

Postautor: sky-shop.pl » czwartek 14 lis 2013, 21:51

Podstawowe narzędzia ułatwiające promocję sklepu internetowego powinny znaleźć się w standardzie takiego e-sklepu (zapewniamy to w ramach oprogramowania).
Oprogramowanie sklepów internetowych
sky-shop.pl
sky-shop.pl

Postautor: Eliza » środa 18 gru 2013, 10:32

Prawda niestety jest taka, że jak twój sklep nie jest w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki to masz marne szanse na zysk. Żeby dostać sie do top 10 trzeba skorzystać z usług zawodowców takich jak www.funkymedia.pl mój sklep jest obecnie n 3 miejscu dzięki nim.
Eliza

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Postautor: Romcio » poniedziałek 27 sty 2014, 11:17

Jeśli sklep oferuje dość konkurencyjny towar to masz nikłe szanse na trwałe przebicie się na wysokie pozycje w Google. Dziś standardowo najlepsze miejsca okupowane są przez tablica.pl , jakieś porównywarki cen. Do tego osoby spamujące tam się pojawiają i znikają. Jak ktoś myśli, że wypozycjonowanie sklepu jest proste i szybkie to się myli. Warto sprawdzić czy nie opłaci się wykupienie Adwords.
Romcio

Postautor: Dawido » wtorek 28 sty 2014, 11:01

Adwords rzeczywiscie moze chwilowo pomóc, ale dobra opcja jest wejsc we współpracę z tymi porównywrkami one wrzucają Twój produkt i porównują z konkurencja wtedy sobie zwiekszasz zasieg.

Albo pozycjonowac na mniej popularne frazy
....Pisanie Prac ----> www.lextext.pl
Dawido

Postautor: Tina » wtorek 28 sty 2014, 21:29

Z własnego doświadczenia polecam seopilot. Ma niskie ceny, konkurencyjne można powiedzieć. Jestem sceptykiem tak więc podeszłam do tego narzędzia z dystansem, ale opłaciło się. Niskim nakładem finansowym zrobiłam to 10 razy szybciej niz przy recznym, samodzielnym i żmudnym pozycjonowaniu.
Tina

Postautor: bezeczka » wtorek 12 sie 2014, 13:23

Adwords jest ok niemniej nie opierajcie się jedynie na tej reklamie. Tak jak ktoś wcześniej napisał jest to reklama okresowa. Skończy sie i znowu nikt nie wejdzie do sklepu. Moim zdaniem lepiej jest zadbać o to kompleksowo.
Sama współpracuję obecnie z firmą SEO VENTURE ( tutaj możecie sobie poczytać ich ofertę: http://seoventure.pl/oferta ). W zasadzie w jednej niewysokiej cenie mają wszystko.
bezeczka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pozycjonować swoją stronę internetową