Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: dedezet » wtorek 24 lut 2015, 13:43

Rozpoczynasz działalność chcesz dowiedzieć się więcej jak prowadzić i zarządzać wlasnym biznesem odwiedź biznescampwarszawa.evenea.pl zapisz się na kurs.Wychodząc z warsztatów Biznes Camp

Będziesz miał w głowie strategię dla swojej firmy ponieważ poznasz sprawdzony schemat budowania zyskownych biznesów. Już samo to da Ci olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Dowiesz się w jakich branżach odnosi się najszybciej sukces finansowy i to za co najbardziej cenią to spotkanie uczestnicy,

Poznasz kilka gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes. Na przykład: jak zbudować firmę, która zarabia na prowadzeniu social mediów lub jak zaplanować dochodową firmę usługową

Otrzymasz odpowiedź na każde pytanie ponieważ Biznes Camp prowadzą tylko praktycy biznesu, którzy wielokrotnie odnieśli sukces. Kurs ma atrakcyjna cenę 195 zł sprawdź http://biznescampwarszawa.evenea.pl
dedezet

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: Salomona » piątek 10 kwie 2015, 16:18

Równie dobrze mozna zgłosić sie do swojego urzedu pracy gdzie równiez mamy mozliwość dostania się na darmowe i bardzo dobre szkolenia.
Salomona

Postautor: janek80 » środa 30 wrz 2015, 13:34

Szkolenia z urzędu pracy są lekko mówiąc... słabe. Ja byłem na dwóch takich i to był koszmar. Wolę zapłacić za szkolenie i miec pewność, że mi się to przyda. Ludziom z Krakowa zawsze będę polecał pm2pm, bo współpracuję z nimi od lat. Prowadzę działalność, gdzie takie szkolenia się przydają. Nie płacę niewiadomo ile a jestem zawsze zadowolony. Dla zainteresowanych: http://pm2pm.pl/.
janek80

Postautor: pelegrin » środa 24 lut 2016, 00:17

Sam nie miałem nigdy okazji się przekonać na własnej skórze, ale też słyszałem, niestety, same złe opinie o szkoleniach z urzędów pracy. Myślę, że jednak jak chce się rzeczywiście poważnie w siebie zainwestować, to trzeba zainwestować też czas i pieniądze w profesjonalne szkolenie. Też planuję trochę poszerzyć swoje kompetencje, więc przeglądam ostatnio sporo ofert, szeroki zakres szkoleń proponuje firma http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/acca,1/ , ale jeszcze nie jestem w 100% zdecydowany, ktoś może mi poradzić czy warto się do nich wybierać?
pelegrin

Postautor: Barry27 » czwartek 25 lut 2016, 09:03

Zamiast szkoleń, jeżeli ma się na to czas, można sobie zafundować studia II stopnia lub podyplomówkę z MBA, to są rzeczowe studia, które pozwolą rozwinąć umiejętności z zarządzania firm, projektami, zarządzania w biznesie, jak ktoś nie miał styczności, to warto sobie poczytać studiamba.wsb.pl/ , ja się właśnie nad nimi zastanawiam, zaoczne studiowanie nie zaburzy jakoś wybitnie mojego tygodniowego planu zajęć, a wiadomo, że rozwój zawsze trzeba stawiać na I miejscu :)
Barry27

Postautor: magda86 » wtorek 16 sie 2016, 19:50

Bardzo fajne studia pierwszego, drugiego i podyplomowe ma Wyższa Szkoła Bankowa (http://www.wsb.pl/kandydaci/dlaczego-wsb/jakie-studia-wybrac)
Jeśli chodzi o studia podyplomowe z zakresu zarządzania to polecam Akademia menedżera.
Cel studiów:
Przekazanie słuchaczom kompleksowej informacji zwrotnej o ich zasobach i rezerwach (mocnych i słabszych stronach).
Uzyskanie przez studentów biegłości w stosowaniu priorytetowych dla menedżera kompetencji miękkich (m.in. motywowania, coachingu, inspirowania, wywierania wpływu, rekrutacji talentów z rynku pracy).
Trening umiejętności zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą profesjonalnego menedżera.
magda86

Postautor: xanara » wtorek 19 gru 2017, 21:25

Chętnie zapisałabym się na szkolenia poszerzające moją wiedzę!
xanara

Postautor: danny4231 » poniedziałek 14 maja 2018, 12:36

A ja uważam, że nie ma lepszego sposobu na nauke zarządzania firmą jak właśnie skończenie studiów w tym kierunku. Przekonałem się o tym za sprawą Gdańskiej Szkoły Wyższej gsw.gda.pl w której to postawiłem na zarządzanie. Po 3 latach studiów zgromadziłem niewyobrażalną wiedzę, która pozwoliła na późniejsze wykorzystanie, właśnie we własnej firmie! To był doskonały ruch. :)
danny4231

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia