szkolenia Poznań

Informacje o bieżących kursach biznesowych

szkolenia Poznań

Postautor: knat » czwartek 24 maja 2018, 06:26

hej,

szukam opinii na temat szkoleń dla firm w Poznaniu. Jedna z moich pracownic przyszła do mnie z taką propozycją i przyznam że nawet podoba mi się ten pomysł - dużo się ostatnio u nas w branży zmienia, a nie zawsze jest czas żeby to nadrobić po pracy. Szkolenie ma organizować wyższa szkoła bankowa: wsb.pl/poznan/kandydaci/szkolenia/szkolenia-i-doradztwo-dla-firm - czy ktoś z Was miał już z nimi do czynienia w Poznaniu? Wydaje mi się, że kiedyś byłem na jakimś spotkaniu w tej szkole w wawie, ale nigdy nie uczestniczyłem w niczym w Poznaniu i chciałbym dopytać, czy myślimy o tej samej szkole. Plusem jest to że to szkoła wyższa - zakładam że jeżeli prowadzą w jakimś temacie wykłady/studia to muszą znać dobrze temat - prawda?

dajcie znać jeżeli mieliście z nimi styczność w Poznaniu?

dzięki!
knat

Re: szkolenia Poznań

Postautor: KacperIl » środa 07 lis 2018, 22:33

To zależy jeszcze jakie szkolenia, jeżeli chodzi o te zawodowe to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również sprawdził ofertę szkół policealnych Cosinus, ponieważ również przygotowali dość szeroki wybór propozycji, które prowadzone sa zgodnie z założeniami i odpowiednim efektem końcowym.
KacperIl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia