Dobre miejsce na szkolenia

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Re: Dobre miejsce na szkolenia

Postautor: Salomona » piątek 10 kwie 2015, 16:17

Znacie jakieś sprawdzone miejsca w Białymstoku? Nie długo chciałabym tam zorganizowac szkolenie dla moich pracowników, a nie mam kompletnie pojęcia w jakim obiekcie.
Salomona

Postautor: ewakaiwt71 » czwartek 16 lip 2015, 11:37

Chciałabym polecić Pałac Chojnata, który zrobił na mnie ogromne wrażenie od samego obejrzenia strony internetowej, w rzeczywistości pałac jest jeszcze piękniejszy! Znalazłam go całkiem przypadkowo w Internecie szukając obiektów w centralnej Polsce w niedalekiej odległości od W-wy. Miałam okazję być jego gościem z końcem czerwca. Pyszna kuchnia, super pokoje, przemiła obsługa, cisza, spokój. Szczególną uwagę zwróciłam na wielki pałacowy park, w którym codziennie rano uprawiałam poranny jogging. Naprawdę polecam to miejsce!
ewakaiwt71

Postautor: busyman » wtorek 21 lip 2015, 14:24

a jak w Pałacu Chojnata stoją z cenami? Możliwie?
busyman

Postautor: koralos » poniedziałek 07 wrz 2015, 15:15

Znam świetne miejsce na konferencje, szkolenia integracyjne, event http://www.hotelsulkowski.pl/szkolenia-integracyjne Mają mnóstwo dobrze wyposażonych sal z sprzętem audio-video niezbędny do prowadzenia zajęć i wykładów, a także bezprzewodowy i szybki dostęp do internetu WiFi.
koralos

Postautor: wladek » czwartek 10 wrz 2015, 15:19

Ja z kolei polece hotel z drugiego konca Polski. moja firma organizowala szkoenie w ustce, dokladnie w hotelu lubicz. bylam bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem oferowanych tam usług. duza sala konferencyjna, świetne nagloscnienie wiec nie trzeba bylo się domyslac co prowadzacy wlasnie powiedzial, do tego nie mozna wymarzyc sobie lepszej lokalizacji.
wladek

Postautor: basita » poniedziałek 16 lis 2015, 13:18

Jeśli chodzi o eventy organizowane w Warszawie - targi, konferencje, bankiety, prezentacje produktów, to ja osobiście polecam znany i doceniany wielokrotnie obiekt, jakim jest Centrum Targowo-Konferencyjne MT Polska. Przede wszystkim świetna lokalizacja, duży potencjał obiektu - przyjmie większą ilość uczestników, co wyróżnia na pewno ten właśnie obiekt na tle innych. Dodatkowo doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń i świetne zaplecze. Jak dla mnie topowy obiekt.
basita

Postautor: MaTi » poniedziałek 15 lut 2016, 11:55

Gdy chce zorganizować szkolenie dla moich pracowników najczęściej zaglądam na -> http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/audyt-wewnetrzny,4/. Maja tam wiele ciekawych ofert, dużo terminów i my praktycznie zawsze jesteśmy z nich zadowoleni.
MaTi

Postautor: WojtekCki » piątek 11 mar 2016, 22:55

Ja kilkukrotnie brałem udział w szkoleniach organizowanych w podwarszawskim Czosnowie http://www.uwitaszka.pl/konferencje-i-szkolenia Miejsce fajne - dobry dojazd z Warszawy, sporo zieleni wokół hotelu. Samo szkolenie od strony technicznej było dobrze zorganizowane. No i pyszny catering :)
WojtekCki

Postautor: JAcekF » poniedziałek 14 mar 2016, 14:34

Myśmy ostatnio mieli w Hotelu Ferdinand w RZeszowie i powiem tak: naprawdę spoko miejsce. Fajny standard, dobra lokalizacja....
JAcekF

Postautor: Eugeniusz » piątek 15 lip 2016, 12:11

Ostatnio obiło mi sie o uszy, o ciekawych szkoleniach na http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen. Moj dobry kumpel korzystał z ich usług i mówił, ze był bardzo zadowolony. Pytanko czy ktos z Was słyszał cos o nich wiecej i może podzielić sie swoja opinia? Bede bardzo wdzieczny.
Eugeniusz

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia