Szkolenia menedżerskie i sprzedażowe

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Re: Szkolenia menedżerskie i sprzedażowe

Postautor: Aleksandra88 » sobota 07 kwie 2018, 19:42

Brałam udział w szkoleniu prowadzonym prze DELTA TRAINING i muszę przyznać, że jest to jedno z lepszych szkoleń na jakich była, a troszkę ich przeszłam.. Poza tym luźna sympatyczna atmosfera, ale przy tym wszystkim profesjonalne podejście do tematu.
Aleksandra88

Szkolenia Szkolenie EBAY Ebay.de Warszawa i cała Polska Pora

Postautor: aktywnymaz » niedziela 08 kwie 2018, 11:25

Witam wszystkich zainteresowanych sprzedażą online na rynkach zagranicznych, a w szczególności rynku online w Niemczech.

Internet nie ma granic i tak samo może być z Twoim biznesem.

Rynek sprzedażowy sklepu internetowego nie musi posiadać wyłącznie charakteru lokalnego.

W dzisiejszych szybkich czasach trendy na rynkach zmieniają się bardzo szybko. Grunt to jak najszybciej się do nich dostosować i za nimi podążać.

Rynkiem e-commerce zajmuje się od wielu lat. Na bieżąco śledzę informację o nadchodzących trendach i doszkalam się w tym zakresie.

Oferta dotyczy indywidualnego szkolenia z zakresu zagranicznej sprzedaży Internetowej w szczególności na rynku Niemieckim. Cena 600zł

Jeżeli chcesz ruszyć ostro w świat i zacząć zdobywać rynki zagraniczne lub posiadasz już konto na ebay ale sprzedaż Ci nie wychodzi to moja oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Na moim szkoleniu dowiesz się jak zacząć, jakich błędów unikać, jak zarządzać całą sprzedażą od A do Z.

Szkolenie jest jednodniowe (3-4godzin) choć istnieje późniejsza możliwość wykupu dodatkowych godzin.

Wiele polskich firm sprzedaje swoje produkty tylko na lokalnym, polskim rynku, a przecież sprzedaż może być większa. Można inaczej, można lepiej. Moim zadaniem jest pokazać Ci jak to zrobić.

W cenie 600 zł wliczony jest dojazd na terenie Warszawy. Działam na terenie całej Polski.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu

więcej szczegółów szkoleniaebaywarszawa.pl
aktywnymaz

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia