Sale szkoleniowe, Warszawa iDid

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Sale szkoleniowe, Warszawa iDid

Postautor: iDid » piątek 11 mar 2016, 10:43

iDid oferuje sale spotkań dla 4 osób, warsztatową ( dla 10 osób) oraz konferencyjną ( dla 20 osób). Możliwe jest dowolne ustawienie stołów w sali konferencyjnej, aby spełnić Państwa oczekiwania odnośnie przeprowadzenia tam warsztatów, treningów czy szkoleń. Największa sala konferencyjna ma bezpośrednie wyjście na taras, z którego rozciąga się przepiękny widok na panoramę Warszawy z XI piętra.
Znajdujemy się w samym sercu Ursynowa tuż przy stacji metra Stokłosy. Wokół znajdują się również strefy bezpłatnego parkowania.

Oferujemy Państwu m.in:
- dostęp do internetu
- obsługę recepcyjną gości
- flipchart
- obsługa caterigowa w postaci kawy/herbaty/wody oraz ciastek
- możliwość skorzystania z projektora
Przyjdź i przekonaj się do nas sam! :)

Al. KEN 93 (XI piętro)
02-777 Warszawa
Mail: biuro@idid.pl
Telefon: 732 55 32 31
www.iDid.pl

Do zobaczenia!
iDid

Re: Sale szkoleniowe, Warszawa iDid

Postautor: gosters » piątek 09 wrz 2016, 09:34

Świetne sale szkoleniowe macie np. tutaj - http://www.hphotel.pl/nowosci-i-promocje
Hotel Holiday Park, bardzo wysoki standard, hotel pod wymagającego klienta.
Duży plus za lokalizację - na Bielanach, blisko na Okęcie, niedaleko centrum.
Kwestia taka, jakich będziecie mieli gości.
gosters

Postautor: vinka » wtorek 20 wrz 2016, 22:23

a ja polecam warszawski hotel Rialto, piekny wystrój, atmosfera jak wyjęta z początku wieku XX, miejsce idealne na zaproszenie ważnego gościa firmowego, a hotel blisko centrum, wiec gość będzie mógł i pozwiedzać ;)
vinka

Postautor: hanka » sobota 15 paź 2016, 13:01

Bardzo dobre,przestronne i do tego oryginalne sale szkoleniowe można wynająć w http://www.hotelponiatowski.pl/
Jest to niedaleko Warszawy, łatwy i szybki dojazd a efekt niesamowity. Do tego mają bardzo sprawną obsługę, co w wielu wypadkach jest pomocne i ułatwia pracę.
hanka

Postautor: proper » wtorek 17 sty 2017, 10:47

Moim zdaniem jedno z atrakcyjniejszych miejsc w stolicy - przynajmniej pod organizację konferencji/szkolenia - hphotel.pl/konferencje
Nowoczesne, bardzo dobrze utrzymane sale, to samo jeśli chodzi o ich wyposażenie w sprzęt. Sal jest kilka, są różnej wielkości, tak więc pozostaje jedynie kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań, wielkości sali pod ilość osób. Ale ogólnie pod względem organizacyjnym powinno to wyglądać super.
proper

Postautor: baroski » poniedziałek 13 mar 2017, 10:46

Hotel Holiday Park znam, dwukrotnie byliśmy tam na konferencji/szkoleniu. Miejsce mogę zdecydowanie polecić - pod każdym względem. Wszystko jest tam dopracowane, dopieszczone, mają porządną kuchnię, nie ma się czego czepiać. Ogólnie kadra na każdym kroku pilnuje tego, żeby wszystko było w porządku. Zadają pytania, poprawiają, sprawdzają. Przynajmniej z mojej perspektywy miejsce zdecydowanie godne polecenia, nastawione na efekty. I tak powinno to wyglądać.
baroski

Postautor: Małgorzata » piątek 14 lip 2017, 10:07

Jeśli ktoś szuka przyjaznej atmosfery i obsługi to polecam na zorganizować wydarzenie w Centrum Żoliborz. Byłam gościem na konfenecji w tym miejscu i znajduje się ono blisko metra oraz miejsc parkingowych czy miejsc w których można smacznie zjeść w trakcie przerwy. w samym budynku również znajduje się restauracja. Na gości czeka kawa, dużo zieleni i miła obsługa.
Małgorzata

Postautor: AsiaLis » poniedziałek 18 wrz 2017, 08:50

Jeśli chodzi o ciekawe miejsce na zorganizowanie konferencji czy innego spotkania biznesowego blisko Warszawy to polecam Hotel Diament w Zgierzu. Znajdują się tam dwie dobrze wyposażone sale które mogą pomieścić nawet do 300 osób. Polecam również z skorzystanie z przepysznego cateringu.
hotel-diament.com.pl
AsiaLis

Postautor: peter » wtorek 31 paź 2017, 08:55

Małgorzata pisze:Jeśli ktoś szuka przyjaznej atmosfery i obsługi to polecam na zorganizować wydarzenie w Centrum Żoliborz. Byłam gościem na konfenecji w tym miejscu i znajduje się ono blisko metra oraz miejsc parkingowych czy miejsc w których można smacznie zjeść w trakcie przerwy. w samym budynku również znajduje się restauracja. Na gości czeka kawa, dużo zieleni i miła obsługa.

A w jakich cenach można wynająć?
peter

Postautor: peter » wtorek 31 paź 2017, 08:57

peter pisze:
Małgorzata pisze:Jeśli ktoś szuka przyjaznej atmosfery i obsługi to polecam na zorganizować wydarzenie w Centrum Żoliborz. Byłam gościem na konfenecji w tym miejscu i znajduje się ono blisko metra oraz miejsc parkingowych czy miejsc w których można smacznie zjeść w trakcie przerwy. w samym budynku również znajduje się restauracja. Na gości czeka kawa, dużo zieleni i miła obsługa.

A w jakich cenach można wynająć?

I jak duże są sale bo ja chciałbym zorganizować szkolenie na kilkanaście osób
peter

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia