Szkoła nauki jazdy w Szczecinie

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Szkoła nauki jazdy w Szczecinie

Postautor: Poliak » poniedziałek 12 cze 2017, 15:40

Mam przyjaciółkę, która zdecydowała się w wakacje zrobić prawo jazdy. Poszukuję dla niej dobrej szkoły z profesjonalną załogą, a co najważniejsze z wysoką kulturą osobistą.
Wiadomo jak to bywa z nerwami instruktorów..... Tutaj jest ktoś potrzebny wyrozumiały i zarazem kompetentny. Chciałbym, żeby dziewczyna nie miała stresów już podczas nauki.
Kogo możecie polecić czystym sumieniem?
Poliak

Nauka jazdy Szczecin

Postautor: Elka ze Szczecina » niedziela 18 cze 2017, 15:46

Ja także jestem zainteresowana znalezieniem profesjonalnej szkoły nauki jazdy. W lipcu muszę rozpocząć kurs i jak najszybciej zdać egzamin. Mam już pewne plany zawodowe.
Poszukuję sprawdzonej nauki jazdy. Póki co żadna z moich znajomych nie była zadowolona w pełni z tego za co zapłaciła. Głównie narzekały na nieprzyjemnych instruktorów.
Elka ze Szczecina

Re: Szkoła nauki jazdy w Szczecinie

Postautor: error404 » środa 28 cze 2017, 17:36

A Warszawie poleci ktos dobra szkołe jazdy?
error404

Postautor: kluzer » czwartek 29 cze 2017, 15:18

Jeśli chodzi o stolicę to mogę podpowiedzieć MotoStart na Mokotowie przy Racławickiej, córka tam chodziła zimą na kurs i zdała egzamin za pierwszym razem, bardzo dobrze przygotowują do egzaminu jak widać i dziewczyna śmiga już swoim autem od miesiąca.
kluzer

Postautor: ksenix » poniedziałek 24 lip 2017, 19:11

jesli chodzi o warszawe to ja polecam moja szkole autojar na kabatach.. profesjonalne podejscie instruktorow, cierpliwosc i duza wiedza oraz szkola ktora naprawde podchodzi indywidualnie do kazdego nowego kierowcy nie bazujac jedynie na zarobkach ale na przekazaniu wiedzy potrzebnej nowej osobie tak by czula sie pewnie za kierownica inie stwarzala zagrozenia na drodze
ksenix

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia