kursy w całej Polsce tematyka płaca i kadry w symfonia

Informacje o bieżących kursach biznesowych

kursy w całej Polsce tematyka płaca i kadry w symfonia

Postautor: tytus1 » niedziela 17 lut 2013, 21:45

Witam, myślę że warto abyś zajrzał na stronę www.gowork.pl. Jest to portal, nie tylko z ofertami pracy, znajdziesz tam również kursy i szkolenia, np.http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-kadrowe/kurs-kadrowo-placowy-od-podstaw-program-symfonia-120-h-10 Myślę, że warto korzystać z internetowych serwisów, gdyż to cię nic nie kosztuję. pozdrawiam
Walczyć trzeba zawsze
tytus1

Re: kursy w całej Polsce tematyka płaca i kadry w symfonia

Postautor: Czekolada » czwartek 21 lut 2013, 13:17

Ech, pracownicy stali się wyjątkowo leniwi i wybredni, skoro płace nie idą w górę to wszyscy myślą sobie, że nie ma po co się wysilać i że po co w takim razie podnosić kwalifikacje i marnować swój cenny czas. Widać po nastawieniu na szkolenia obowiązkowe, jak np. szkolenia BHP, że po ludziach wiedza spływa, jak woda po kaczkach, więc jak tu przymusić kogoś do zdobywania dodatkowej wiedzy? Ciężkie zadanie, oj ciężkie.
Czekolada

Postautor: rafael » czwartek 14 mar 2013, 14:09

Widzę, że ktoś robi kursy z GoWork - fajne je mają, przede wszystkim prowadzą je profesjonaliści i jest dużo zajęć praktyczny. Ja robię u nich kurs kosmetyki
rafael

Postautor: emgielka » środa 15 maja 2013, 09:26

Polecam Firmę BEST. Firma prowadzi od lat różnego rodzaju kursy pozwalające uzyskać pozwolenia na obsługę maszyn i urządzeń. Oferują Państwu szkolenia z obsługi podestów ruchomych, wózków widłowych, koparek, żurawi i wielu innych. Nasza fachowa kadra i instruktorzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Dodatkowo proponują dokształcanie z zakresu konserwacji wyżej wymienionych urządzeń.
emgielka

Postautor: Tyna1 » niedziela 19 maja 2013, 21:17

Ja polecam zrobić sobie z czegoś technika ;]zdobyłam doświadczenie i co najwazniejsze znalazłam fajną pracę ;]
Tyna1

Postautor: grzesiu » środa 04 cze 2014, 10:37

PROGRAMY: SYMFONIA i COMARCH OPTIMA.
http://audyt.b4ngo.pl/?strona=szkolenie-ksiegowy
Takie szkolenie może być dużo lepsze niż technik, technik trwa dłużej, masz słabszy dokument po tym, i nie uczą trzech programów tylko zazwyczaj jednego.
grzesiu

Postautor: Raenna » środa 06 kwie 2016, 09:03

jeśli chodzi o szkolenia i audyty to w mojej firmie rządzi, szkolili nas potem wdrażali audyt ISO.
Raenna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia