Pub/Gastronomia

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Pub/Gastronomia

Postautor: KarolM » czwartek 26 lut 2015, 20:22

Witam wszystkich!
Słuchajcie potrzebuje pomocy jestem młodym chłopakiem 20 lat razem z pomocą rodziców chce otworzyć swój własny biznes. Dokładnie mi chodzi o miejsce w którym można napić się piwka, zjeść dobrze(kebab,pizza,hot dogi,zapiekanki,hamburgery), posiedzieć pooglądać meczyk itd jakaś maszyna do gier. Mam lokal do wynajęcia kolo mojego lokalu znajduje się klub(dyskoteka), i droga 50, wiec ruch tu jest zawszę, ogólnie gmina jest duża. Czy taki interes się opłaca? Ile potrzeba pieniędzy na start. Proszę o pomoc bo moim zdaniem to bardzo dobry pomysł bo nigdzie nie ma tu takiego miejsca.
KarolM

Re: Pub/Gastronomia

Postautor: Salomona » poniedziałek 23 mar 2015, 09:13

Koszty inwestycji zależą w duzej mierze od tego ile musisz w tym lokalu zrobić. Myślę, że to całkiem dobry pomysł ale przeprowadż jeszcze na przykład akiete wśród przechodniów, coś w stylu czy zjedli by dobrego kebaba itp. Pamiętaj, że dużym zainteresowaniem cieszą się też ogródki letnie.
Salomona

Postautor: Kielar » czwartek 14 maja 2015, 01:11

Lokalizacja takiego biznesu jest bardzo ważna. Piszesz, że obok znajduje się dyskoteka, czy jest ona otwarta jedynie wieczorami? Możesz zrobić pub gdzie będzie kilka dań domowych. Kierowcy w trasie chętnie zrobią pałzę na dobre jedzenie. Czy lokal, który chcesz wynająć jest przystosowany do gastronomii? W tego typu biznesie trzeba uwzględnić pozwolenia sanepidowskie.
Kielar

Postautor: Kkluseek » czwartek 21 maja 2015, 13:32

Ciężko powiedzieć ile potrzebujesz na start, bo nie wiadomo ile będziesz musiał włożyć w lokal;) jeśli obok jest ruchliwa droga, to może to być dobry pomysł, pomyśl, czy w pobliżu jest odpowiedni parking, żeby kierowcy mogli się zatrzymać;) ludzie z dyskoteki pewnie chętnie by coś zjedli po zabawie więc pomys o godzinach otwarcia;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: Marcin231 » czwartek 21 maja 2015, 14:44

Mam dla was fajny pomysl, teraz otworzyli taką fajny sklepik w centrum z sokami. Oni tak sprzedają galaretkę itp.
I życzą sobie za coś takiego 200 ml - 18 złotych . . . Możecie kupić sobie jakiś super sprzęt i je sprzedawać www.puregreen.pl/‎ Tutaj możesz czegoś poszukać. pomysł mam fajny ale wykonanie twoje też musi być dobre. Pozdrawiam !
Marcin231

Postautor: Salomona » piątek 22 maja 2015, 19:52

spradź oferty franczyzny, bedziesz miał sporo kwestii z głowy i sa tam konkretne kwoty ile trzeba zainwestować.
Salomona

Postautor: Waldta » czwartek 30 lip 2015, 13:41

Skoro nie masz konkurencji to powinno się opłacić;) co do kosztów to będzie potrzebować sprzęt do gastronomi, możesz go zamówić tutaj: http://www.hybryda-gastro.pl/ mają dobre ceny i wysokiej jakości sprzęt.
Waldta

Postautor: kate 1 » środa 12 paź 2016, 19:46

Zawsze marzyłam, że jeździć w takim food trucku ze swoim chłopakiem i zrobić sobie takie wakacje. I skończyło się to tak, że jeździmy do tej pory, mamy jeszcze 1 pracownika/pomocnika, kupiliśmy lepszy terminal platniczy bezprzewodowy z Paymax i biznes się kręci, a my przy tym mamy całkiem fajną zabawę.
kate 1

Postautor: Mariola Wiś » czwartek 13 paź 2016, 08:46

kate 1 pisze:Zawsze marzyłam, że jeździć w takim food trucku ze swoim chłopakiem i zrobić sobie takie wakacje. I skończyło się to tak, że jeździmy do tej pory, mamy jeszcze 1 pracownika/pomocnika, kupiliśmy lepszy terminal platniczy bezprzewodowy z Paymax i biznes się kręci, a my przy tym mamy całkiem fajną zabawę.

Nie macie problemów z zasięgiem?
Mariola Wiś

Postautor: Adam_Karwowski » czwartek 13 paź 2016, 09:39

Na pewno będziesz musiał dobrze wypromować biznes w social mediach ;)

.......................................................

http://bloomboardgroup.co/
Adam_Karwowski

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes