Księgowy czy biuro rachunkowe?

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Postautor: gabrysias.1981 » wtorek 10 lis 2015, 12:42

Jeśli masz do wystawiania dużą ilość faktur, lepiej zatrudnij księgowego, natomiast, jeśli masz ich niewiele, lepiej korzystać z usług biura rachunkowego. Ja wystawiam mało dlatego korzystam z usług biura rachunkowego. Jeśli chcesz zobaczyć jego ofertę - [u=http://www.brkrakus.eu]sprawdź tu[/u].
gabrysias.1981

Postautor: kleoFas6 » poniedziałek 04 sty 2016, 13:11

Poza takimi usługami jak obsługa księgowa, warto ponad to skupić się nad obsługą prawną naszej działalności. Jeśli nie wiecie kogo wybrać to ja polecam wam tą działalność: http://labentowicz.com. Wrocławska kancelaria wyróżnia się świetnym podejściem do każdego przedsiębiorcy.
kleoFas6

Postautor: Madziarska » poniedziałek 04 sty 2016, 23:25

Jak o Wrocławiu mowa to polecić mogę sprawdzone przeze mnie ( 8 rok mi księgowość prowadzą ) biuro Super Księgi z ulicy Łęczyckiej
Madziarska

Postautor: Salomona » piątek 05 lut 2016, 13:23

Dla małych i średnich firm biuro rachunkowe jest super rozwiązaniem - bo nie trzeba zatrudniać księgowej na etacie, a jednocześnie mamy profesjonalną obsługę księgowości. Ja korzystam z usłub biura http://rachmistrzowie.pl/pl bo oprócz roliczeń mam u nich też wirtualne biuro, które bardzo dobrze mi się sprawdza
Salomona

Postautor: why » sobota 27 lut 2016, 01:27

Trzeba by się tak głębiej zastanowić nad jedną rzeczą. Mianowicie jakie są powody zmieniania biura rachunkowego. Tu podsyłam wam ciekawy artykuł gdzie autorzy wymianiają kilka takich przyczyn -http://sigmapartner.pl/artykul/kiedy-warto-zmienic-biuro-rachunkowe/
why

Postautor: ziik » poniedziałek 29 lut 2016, 22:46

Madziarska pisze:Jak o Wrocławiu mowa to polecić mogę sprawdzone przeze mnie ( 8 rok mi księgowość prowadzą ) biuro Super Księgi z ulicy Łęczyckiej

mają tez usługę wirtualnego biura - korzystam akurat
ziik

Postautor: Marcin Paniakowski » środa 09 mar 2016, 09:01

Kiedy moja firma była mniejsza sam zajmowałem się prowadzeniem jej księgowości. To był błąd! Prowadzenie księgowości nawet w małej firmie może być dużą uciążliwością. Gdy firma zaczęła się rozrastać zdecydowałem na biuro rachunkowe (nie chciałem "przepłacać" za księgową). Przeszukałem Internet, znalazłem biuro rachunkowe z najlepszą ofertą i do dziś z niego korzystam. Polecam Państwu biuro rachunkowe biurorachunkoweoptima.pl!
Marcin Paniakowski

Postautor: Mariusz68 » środa 23 mar 2016, 07:46

O! Znajomy też współpracuje z kancelaria-dgp, nie narzeka, odkąd ich zatrudnił mówi, że wgl nie musi przejmować się papierkową robotą bo wszystko robią za niego ;)
Mariusz68

Postautor: Karol73 » środa 23 mar 2016, 15:45

Ja od samego początku zainwestowałem w biuro księgowe. Mam do kogo zadzwonić jest ktoś kto stoi mi nad głową i przypomina o podatkach rozliczeniach. To jednak daje spokój i można zająć się DG, a nie pilnowaniem terminów.
Karol73

Postautor: Marcin44 » środa 30 mar 2016, 22:30

Co jest lepsze, to już samemu trzeba ocenić, jakie rozwiązanie będzie lepsze dla naszego biznesu. W końcu każda firma jest inna. Jeśli decydujesz się na księgowość online, to możesz korzystać z takich rozwiązań jak np. wFirma.pl, tym bardziej, jeśli masz problemy z rozumieniem zagadnień księgowych. Wsparcie od zespołu programy może odpowiedzieć na takie pytania.
Marcin44

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki