Restauracja

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Restauracja

Postautor: karlik » piątek 09 cze 2017, 14:10

Miejscowość turystyczna to duży atut przy takiej działalności. Zastanów się jeszcze nad konkurencją i jak się najlepiej zareklamować, a powinnaś dać radę! Sprzęt jest drogi, więc może najlepiej jednak ten używany zakupić, a z dostawców polecę ci mojego sprawdzonego Rogowskiego rogowski.net.pl/portfolio_item/swieze-warzywa-do-szaszlykow świeże warzywa do szaszłyków, sałatek itp. Zawsze przyjeżdża na czas i jest w stanie sprostać moim wygórowanym oczekiwaniom ;)
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: czarnowłosa » sobota 09 cze 2018, 13:12

A jaką polecicie mi restaurację w Warszawie? Chciałabym zabrać mojego męża na jakiś dobry obiad i uczcić jego urodziny przy prawdziwym szampanie. Przeglądnęłam różne już oferty i wpadłam na o restaurację Bubbles w stolicy i tak myślę czy tam się nie wybrać? Z tego co zauważyłam mają szerokie menu i ich potrawy są nie tylko smakowite, ale również ciekawie podane. Myślę, że nic nie można zarzuć temu miejscu.
czarnowłosa

Postautor: Brajan » wtorek 12 cze 2018, 03:43

Ludzie zawsze będą robić się głodni, więc jeżeli w Twojej okolicy nie ma za dużo tego typu obiektów, będziesz miał dobre jedzenie w odpowiedniej cenie to na pewno Ci się uda.
Zainwestuj w reklamę. Sam osobiście polecam Facebook.
Brajan

Postautor: ziemniakispolka » poniedziałek 05 lis 2018, 08:31

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? Chcesz spełniać marzenia?
Zostań naszym partnerem.
Sieć restauracji Ziemniak i Spółka® szuka franczyzobiorców we wszystkich regionach Polski.
Posiadamy 3 własne restauracje w najlepszych lokalizacjach Szczecina. Zatrudniamy blisko 60 osób, obsługujemy dziesiątki tysięcy klientów każdego miesiąca.
Nasz pomysł jest innowacyjny, znaleźliśmy doskonałą niszę klientów, nasze produkty wyróżniają nas na tle konkurencji.
Właśnie teraz rozpoczynamy rozwój wgłąb kraju, to jest odpowiedni moment żeby wspólnie z nami budować firmę.
Niskie koszty wejścia do sieci, w zamian oferujemy maksymalne wsparcie w drodze do sukcesu.
Więcej informacji oraz kontakt z nami znajdziecie Państwo na: ziemniakispolka.pl/franczyza
Bo pasja tworzy jakość!
ziemniakispolka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes