Gdzie na wakacje?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Gdzie na wakacje?

Postautor: dianapasekk » poniedziałek 18 gru 2017, 12:19

Ja byłem już praktyczie wszędzie ale tak na dobrą sprawę to Polskę znam można powiedziec z kilku miast.... nigdy nie byłem w Bieszczadach czy w Sopocie.....Jak zaplanowałem tak zrobiłem, że kilka lat poświece na zwiedzanie naszej Polski. W te wakacje pojechałem z małżonka do Sopotu i zatrzymaliśmy się w bardzo ładnym apartamencie Victus. Bardzo łądne i klimatyczne miejsce a Sopot przepiękny.
http://buttimer.pl/
dianapasekk

Postautor: welter » środa 03 sty 2018, 18:08

Potwierdzam Portugalia jest gites ;)
welter

Postautor: HelenitaHelenita » czwartek 04 sty 2018, 10:19

Ja popieram Panią Dianę i też wolę jak narazię zwiedzać Polskę. Jakiś czas temu byłam z mężem w Szczecinie i potrzebowałam regeneracji i zatrzymaliśmy się w przepięknym hotelu ze spa Hotel Dana Business & Conference na Wyzwolenia 50. Byłam przez weekend w siódmym niebie, odpoczęłam i zregenerowałam siły do do dalszej pracy.
HelenitaHelenita

Postautor: vegeMaja » środa 10 sty 2018, 08:41

Ja postanowiłam w tym roku zwiedzić nieco więcej miejsc w Polsce, ale w lipcu planuje tydzień w Gruzji. Od dłuższego czasu chcę zobaczyć ten kraj, poznać tamtejszą kulturę i skosztować gruzińskiej kuchni. Polskę zostawiam sobie na krótkie 2-3 dniowe wycieczki.
vegeMaja

Postautor: murzyyk » środa 31 sty 2018, 22:04

a ja z kolei mam tak ze znam już cała Polsce ale swiata prawie w ogole dlatego tez za miesiac zdecydowalem sie leciec az na Malediwy :) A tym bardziej ze znalazlem ciekawą ofertę last minute um24.pl/last-minute/malediwy wiec i wymarzone wakacje i oszczednosc :) Juz nie moge sie doczekac
murzyyk

Postautor: fonik » wtorek 27 lut 2018, 17:57

Warto też pamiętać, że będzie potrzebna taka [url=wakacyjnapolisa.pl]wakacyjna[/url] polisa. Bez tego ani rusz.
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
fonik

Postautor: Romek_dolny78 » środa 28 lut 2018, 10:03

A ja wybieram się już na majówkę do tego hotelu w Kołobrzegu ms-probiznes na Poleskiej 2 Mój brat kiedyś tam był i już od dawna mówił mi o tym hotelu i dopiero teraz miałem czas wejść na tą stronę. Hotel jest blisko morza, jest tam strefa spa (moja żona będzie w siódmym niebie) , jak dla mnie strefa fitness - siłownia, dla dzieci basen i dla naszego 3 latka kulki.
Romek_dolny78

Postautor: Karina85 » piątek 09 mar 2018, 11:08

Wlasnie dla dzieci to trudno znalexć jakieś atrakcję ja mam synów w wieku 9-10 lat i dla takich juz trzeba znależć jakies ciekawe zajęcie na wakacjach i dla tego często bywamy w Sopocie bo jest tam dużo atrakcji dla dzieci jak i dla mnie i dla męża. Jak jesteśmy w Sopocie to kwaterujemy się w apartamętach z victus-sopot
Karina85

Postautor: vegeMaja » piątek 30 mar 2018, 09:49

Ja to raczej preferuję góry, dlatego w tym roku mój cel to Gruzja. Mam nadziej, ze się uda i wreszcie zwiedzę chociaż trochę ten kraj i oczywiście wyjdę na szlak.
vegeMaja

Postautor: esko » czwartek 12 kwie 2018, 07:39

Pierwszy tydzień lipca zamierzamy spędzić w Krynicy Morskiej, z kolei końcówkę Sierpnia planujemy wykorzystać w Zakopanem. Jednakże, pozostałe, upalne dni jesteśmy zmuszeni spędzić w domu. Nie jest to powód do narzekań, gdyż jak co roku będziemy chłodzić się w przydomowym basenie. Firma Wodex baseny-wodex.pl wykonała dla nas fenomenalny basen, który idealnie komponuje się z otoczeniem ogrodu. Profesjonalna robota!
esko

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic