Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Jak zarobić na Forex.

Re: Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: herski » czwartek 21 lut 2019, 19:44

Osobiscie polecam kantor internetowy Pluskantor. Dobre kursy, pracują 24 na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie tracę czasu, a pieniądze zaoszczędzone
herski

Postautor: olek_pp » piątek 28 cze 2019, 13:59

Jak dla mnie zdecydowanie Pomarańczarnia - dobry kantor internetowy, bardzo korzystne kursy i szybko przebiegające transakcje :)
olek_pp

Postautor: Rozsądny » poniedziałek 01 lip 2019, 09:28

Szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem nazwy tego kantoru i bałbym się tam wymienić pieniądze. Już był taki jeden no name, który zwinął interes razem z pieniędzmi ludzi, dlatego radzę wymieniać tylko w znanych kantorach internetowych, takich jak np. Cinkciarz.pl.
Rozsądny

Postautor: Przemo » środa 17 lip 2019, 10:57

Pomarańczarnia? Czy to jest jakiś nowy kantor na rynku? Z klasyków to zdecydowanie polecam Gieldawalut.com. Kursy w takich kantorach są bez wątpliwości lepsze tym bardziej jak istnieje możliwość wybrania kursu własnego. Może przy A4 jest opłacalny kantor, ale nie każdy ma możliwość i czas jeździć tam specjalnie. Dla wygodnych e-kantor to super rozwiązanie
Przemo

Postautor: olek_pp » środa 31 lip 2019, 15:26

Przemo pisze:Pomarańczarnia? Czy to jest jakiś nowy kantor na rynku? Z klasyków to zdecydowanie polecam Gieldawalut.com. Kursy w takich kantorach są bez wątpliwości lepsze tym bardziej jak istnieje możliwość wybrania kursu własnego. Może przy A4 jest opłacalny kantor, ale nie każdy ma możliwość i czas jeździć tam specjalnie. Dla wygodnych e-kantor to super rozwiązanie

Od dawna.. chyba ponad 20 lat. Jestem z Poznania i kojarzę też ich kantory stacjonarne - stąd zaufałem i korzystam cały czas :)
olek_pp

Postautor: Łukasz Pietrzak » czwartek 01 sie 2019, 10:49

trudno stwierdzić ;/
Łukasz Pietrzak

Postautor: Grzesiek » czwartek 08 sie 2019, 14:02

kantorekspert.pl kursy super :D wymieniam i polecam
Grzesiek

Postautor: simonko » piątek 16 sie 2019, 09:50

W XTB macie wszystkie niezbędne narzędzia, warunki i możliwości inwestycyjne. A ile z tego wyciągniecie?
To nie jest proste. Ważne, że macie tam gwarantowany stop loss i ochronę przed ujemnym saldem - to istotne.
Kolejna ważna kwestia - system xstation z odpowiednią analityką. To właśnie na tym można realnie zarobić sensowne środki - wykorzystajcie to.
Akurat w takich tematach drzemie mega duży potencjał.
simonko

Postautor: Tobeus » poniedziałek 19 sie 2019, 12:51

Ale nikt tu nie pisze o tworach typu XTB, gdzie uprawia się hazard, inwestując w różne aktywa i instrumenty, a o zwykłej wymianie walut dla zwykłego człowieka, który chce ciężko zarobione pieniądze jak najlepiej wymienić przed zasłużonymi wakacjami. Ja w tym roku robiłem przewalutowanie w Cinkciarz.pl. Już jestem po wakacjach, trochę kasy jeszcze mi zostało i czekam, aż kurs trochę podskoczy. Albo zostawię sobie na kolejny rok.
Tobeus

Postautor: Paweł » wtorek 20 sie 2019, 13:52

Tobeus pisze:Ale nikt tu nie pisze o tworach typu XTB, gdzie uprawia się hazard, inwestując w różne aktywa i instrumenty, a o zwykłej wymianie walut dla zwykłego człowieka, który chce ciężko zarobione pieniądze jak najlepiej wymienić przed zasłużonymi wakacjami. Ja w tym roku robiłem przewalutowanie w Cinkciarz.pl. Już jestem po wakacjach, trochę kasy jeszcze mi zostało i czekam, aż kurs trochę podskoczy. Albo zostawię sobie na kolejny rok.

Ja śmiało mogę polecić [url]cenzura[/url] bardzo dobre kursy i szybkie przelewy, a o to w tym wszystkim chodzi. :D
Paweł

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex