Franczyza - sposób na udany biznes

Franchising - informacje, opinie, wiadomości

Re: Franczyza - sposób na udany biznes

Postautor: Gość » wtorek 03 kwie 2018, 20:05

Cuk dobrze się kojarzy.Mają duży wybór polis i korzystne ceny ubezpieczeń.
Gość

Postautor: Gość » sobota 07 kwie 2018, 11:49

Aby dowiedzieć się jak wygląda współpraca z cuk - prowadzenie placówki franczyzowej, punktu partnerskiego czy praca jako niezależny doradca wystarczy wypełnić formularz na ich stronie. Bardzo szybko się kontaktują.
Gość

Postautor: woj » wtorek 08 maja 2018, 14:32

Prowadzenie placówki franczyzowej cuk to także biznes dla osób bez doświadczenia, które chcą się przekwalifikować lub takich, które dopiero wchodzą na rynek pracy. Branża ubezpieczeniowa jest stabilna, to też ważne gdy się podejmuje decyzję o rozkręcaniu własnego biznesu.
woj

Postautor: Gość » niedziela 10 cze 2018, 14:20

I tylko w cuk prowadząc multiagencję ubezpieczeniową otrzymuje się prowizję wyższą o 8 % i ponad 100 produktów ubezpieczeniowych.
Gość

Postautor: paulitz90 » wtorek 12 cze 2018, 11:05

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
paulitz90

Postautor: Paulina » piątek 29 cze 2018, 13:53

Jesteśmy największą platformą zakupową w Polsce, działającą jak wirtualna galeria handlowa. W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy Partnerów Biznesowych do współpracy na terenie nowych lokalizacji: Szczecina, Gdańska, Olsztyna, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Torunia, Białegostoku, Wrocławia, Opola, Krakowa, Rzeszowa, a także Warszawy.
Chcesz postawić na pewny biznes i osiągnąć niezależność? Poszukujemy osób chcących działać i rozwijać się u boku doświadczonego i dużego Partnera. Gotowych do podjęcia współpracy w zakresie świadczenia usług naszej firmy. Osoby te odpowiedzialne za organizację przebiegu dostaw ze sklepów partnerskich do domów klientów zgodnie z listą przesyłaną przez aplikację i system zakupowy.
Zanim dołączysz, dowiedz się co możesz otrzymać:
Zapewniamy przedsiębiorcom współpracującymi z nami pełne wsparcie mające na celu pomoc w rozpoczęciu działalności m.in.: know-how, asystę techniczną, pomoc merytoryczną, firmową odzież, profesjonalne kampanie reklamowe. Cechuje nas indywidualne podejście do partnerów i relacje biznesowe oparte na wzajemnych korzyściach i szacunku
Nie zwlekaj dołącz do nas! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
To nie wszystko co oferujemy naszym Partnerom!
Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie: Zakupu z dowozem bądz kontakt telefoniczny 500 400 727 bądz na adres e-mail paulina@zakupyzdowozem.pl
Paulina

Postautor: Gość » wtorek 03 lip 2018, 13:28

Ja mogę polecić CUK na Grunwaldzkiej w Poznaniu. Opłaca się tam wykupić OC.
Gość

Postautor: Kriks89 » poniedziałek 23 lip 2018, 07:53

Franczyza to fajna rzecz sprawa gdy koś chce zacząć pracować na samego siebie, ale z drugie strony nie chce zaczynać wszystkiego od podstaw. Ten artykuł nieźle rozjaśnia sprawę iprosolution.pl/jak-zalozyc-agencje-interaktywna-na-skroty. Jeżeli znacie inne tego typu artykuły to podzielcie się nimi tutaj :D
Kriks89

Postautor: Gość » czwartek 02 sie 2018, 10:07

Gość pisze:Ja mogę polecić CUK na Grunwaldzkiej w Poznaniu. Opłaca się tam wykupić OC.

Na Murawie też jest placówka CUK. Ubezpieczenie mieszkania też opłaca się tam wykupić.
Gość

Postautor: Gość » niedziela 12 sie 2018, 10:23

Gość pisze:I tylko w cuk prowadząc multiagencję ubezpieczeniową otrzymuje się prowizję wyższą o 8 % i ponad 100 produktów ubezpieczeniowych.

Oraz WebCUK – program do porównywania i wystawiania polis,wsparcie działów w codziennej pracy,markę rozpoznawalną wśród klientów.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Franchising, franczyza