Biuro, które robi wrażenie - jak urządzić?

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Biuro, które robi wrażenie - jak urządzić?

Postautor: polpowaty » poniedziałek 16 kwie 2018, 06:37

nowoczesne meble biurowe – to jest rozwiązanie dla osób, które chcą aby ich biuro robiło wrażenie. Przy czym oczywiście należy pamiętać, aby były one nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne. A uwierzcie mi, da się połączyć jedno z drugim. Wystarczy zobaczyć np. biurka, jakie oferują w miladesign. Fajnie wyglądają a przy tym są użyteczne bo pracownicy mogą je ustawiać pod siebie.
polpowaty

Postautor: dona3 » niedziela 22 kwie 2018, 20:00

Najwazniejsze to zakupić nietuzinkowe, oryginalne meble. Mnie bardzo zaskoczyła oferta Meblomet meblomet.gda.pl/ , których meble od jakiegoś czasu zdobią nasze biuro. Oryginalne, wykonane z materiałów o najwyższej jakości doskonale wypełniają przestrzeń firmy. Praca w takich warunkach jest super, zarówno dla oka jak i późniejszych efektów w pracy.
dona3

Postautor: doris2018 » wtorek 24 kwie 2018, 11:46

dona3 pisze:Najwazniejsze to zakupić nietuzinkowe, oryginalne meble. Mnie bardzo zaskoczyła oferta Meblomet meblomet.gda.pl/ , których meble od jakiegoś czasu zdobią nasze biuro. Oryginalne, wykonane z materiałów o najwyższej jakości doskonale wypełniają przestrzeń firmy. Praca w takich warunkach jest super, zarówno dla oka jak i późniejszych efektów w pracy.

jakie są wytyczne tej "najwyższej jakości" ? co ją definiuje?
Moim zdaniem jesli się postarać to i Ikea będzie dobrze wyglądać, mebledobiura.pl też są ok, zwłaszcza biurka z regulacją wysokości :D
doris2018

Postautor: Beti85 » wtorek 08 maja 2018, 15:31

Jeżeli chcesz, żeby biuro naprawdę robiło wrażenie, to moim zdaniem najlepiej zatrudnić projektanta wnętrz. On wszystko przygotuje, powie też jakie meble i gdzie kupić, żeby spełniały Twoje wymagania.
Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy - https://www.ifirma.pl/uslugi-ksiegowe/darmowy-program-do-faktur/o-usludze
Beti85

Postautor: Gość » poniedziałek 11 cze 2018, 14:33

Chyba najlepiej zacząć od mebli :) meble na wymiar pozwolą się wyróżnić i ładnie urządzić biuro. I meble będą dokładnie pasować :) ja polecam sprawdzić ofertę firmy KJK, robią porządne meble :)
Gość

Postautor: paulitz90 » wtorek 12 cze 2018, 11:01

Hm... Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będe mógł pomóc...
Bo jeśli zadasz pytanie, uważaj: możesz usłyszeć odpowiedź. Szkoda, że niewielu ludzi pamięta o tej prostej prawdzie, naiwnie sądząc, że wiedza jest dobrem samym w sobie.
paulitz90

Postautor: jimmy » środa 11 lip 2018, 13:23

Nie tylko wrażenie wizualne jest ważne - nie zapominajmy o funkcjonalności. Dlatego decydując się na biuro w piwnicy nie możemy zapominać o panujących tam warunkach -wilgoć, niska temperatura, które mogą w negatywny sposób wpłynąć na nasze dane. Zdecydowałem się na zakup szafek na akta i dokumenty z oferty Met-Pol met-pol.pl/ , dzięki czemu nic im nie grozi w piwnicznych warunkach. Zdecydowanie polecam!
jimmy

Postautor: Gość » wtorek 17 lip 2018, 08:40

Gość pisze:Chyba najlepiej zacząć od mebli :) meble na wymiar pozwolą się wyróżnić i ładnie urządzić biuro. I meble będą dokładnie pasować :) ja polecam sprawdzić ofertę firmy KJK, robią porządne meble :)

Sprawdziłam sobie co oferują i rzeczywiście ładne meble mają na stronie. Chyba się skuszę. A potrzebuję też niewymiarową szafę do biura. Ciekawa jestem czy wiecie może, czy KJK nie robią problemów z bardziej nietypowymi projektami?
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie