Bezzwrotna pożyczka

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Bezzwrotna pożyczka

Postautor: Czyzka » środa 20 mar 2013, 14:46

Przeglądałam ostatnio oferty banków i natknęłam się na bezzwrotną pożyczkę na działalność w Idea Bank. Brzmi bardzo zachęcająco, choć jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że bank nie będzie wymagał spłaty tej pożyczki. Miał ktoś do czynienia z tą pożyczką? Jakie warunki trzeba spełnić by umorzono taką pożyczkę?
Czyzka

Bezzwrotna pożyczka

Postautor: Lalka » niedziela 24 mar 2013, 13:32

Nie znam dokładnie tej oferty, ale nie wierzę, żeby wszystkim umarzano pożyczkę. Banki raczej nie zgodziłyby się na takie rozwiązanie. Podejrzewam, że umorzenie dotyczyć może firm, które będą miały duży obrót i będą miały regularne wpływy pieniężne na konto w Idea Bank.
Lalka

Pożyczka a obrót

Postautor: Palemka » poniedziałek 25 mar 2013, 12:22

Nie wierzcie w takie bajki. Po co niby bank miałby umorzyć pożyczkę. Chyba, że ma w tym jakiś ukryty cel. Wydaje mi się, że takie umorzenie może dotyczyć jedynie przedsiębiorstw, które mają duży obrót na rachunku w Idea Bank. Dzięki temu bank ten mógłby obracać dużą sumą pieniędzy.
Palemka

Re: Bezzwrotna pożyczka

Postautor: kora72 » poniedziałek 25 mar 2013, 23:13

Hej
Ja dzisiaj rozmawialam z babką akurat na ten temat, więc mniej więcej.
Kredyt do max 25000 dla firm, nie tylko dużch, na rozwój małych i średnich również, z przeznaczeniem na cele operacyjne, tego rzecz jasna potem nikt nie weryfikuje. Nie pytałam o oprocentowanie (bo nie mam zdolności więc po co znac szczegóły:-)), ale musi być kosmiczne, skoro bank umarza kapitał, a splaca sie jedynie odsetki. Należy otworzyć rachunek w IB i mieć na nim przez cały czas obrot, o ile sie nie mylę min 500zł miesięcznie.
Jeśli ktoś z was będzie wciąż zaiteresowany kredytem dla firm zapraszam tutaj:
http://malgorzatasztyber.ebrokerpartner.pl/short/my25
jesli nie koniecznie firmowym, to zapraszam tu:
http://www.malgorzatasztyber.ebrokerpartner.pl

pozdrawiam
Gosia
kora72

Postautor: NaxaFinanse » sobota 31 paź 2015, 10:43

Witam. Można zapytać w urzędzie pracy, teraz na Nowy rok powinni mieć bezzwrotne dotacje o ile pamiętam do 25 000 zł. Środki są bezzwrotne .
Kwota dotacji wacha się między minimum 15323, 56 zł a maksimum 22 985, 34 zł. Wysokość dotacji zależy od kwot, jakie urzędy pracy otrzymały na ten cel. Szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w regulaminach poszczególnych jednostek.
Następnie należy prowadzić taką działalność przez okres chyba 2 lat i opłacać ZUS. Jak nie prowadził Pan PRZEZ OSTATNIE 5 lat działalności to ZUS będzie niższy i wyniesie około 500 zł.

Można też spróbować zapytać o dotacje unijne 2015 -2016.

Koto pyta nie błądzi.

Gdyby nic nie wyszło z powyższych propozycji ja, jako przedstawiciel firmy Naxa-Finanse mogę polecić kredyt dla firm od pierwszego dnia działalności do 100 000 zł.

Kontakt
www.naxa-finanse.pl Tel 570- 151 – 868 e-mail info@naxa-finanse.pl

Pozdrawiam
NaxaFinanse

Postautor: Kenia » piątek 13 lis 2015, 12:58

Czyżka nie wierze w bezzwrotne pozyczki w bankach
Kenia

Postautor: Kozel » poniedziałek 16 lis 2015, 15:21

No mnie jakoś też ciężko w to uwierzyć. Jeszcze dotacje czy coś to bym zrozumiał, ale "pożyczka" mówi samo za siebie, że to jest pożyczka
Kozel

Postautor: Krachus » sobota 15 wrz 2018, 14:30

Bezzwrotna pożyczka od Banku? Rozumiem z jakiejś instytucji państwowej, jakieś dofinansowanie, ale banki to bynajmniej nie instytucje charytatywne. Na pewno taka oferta się z czymś wiąże. Bo przecież bank nie da komuś bezinteresownie pieniędzy.

Wprawdzie istnieją te darmowe pożyczki http://kutno.net.pl/artykuly/biznes,darmowa-pozyczka-nie-zawsze-za-darmo,85201.html ale to jest taki zabieg marketingowo promocyjny - nowemu klientowi dają pierwszą pożyczkę za darmo, żeby zobaczył jak szybko i łatwo może dostać pieniądze, ale one są na krótki okres, a potem kolejne są już bardzo drogie. No i nie są to też bezzwrotne pożyczki, bo pieniądze trzeba oddać. Jak się nie odda w terminie, to przestaje być to darmową pożyczką i robi się problem.
Krachus

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 01:08

Z pożyczkami zawsze trzeba bardzo ostrożnie postępować - łatwo się zatracić i potem trzeba konsolidować długi.
Welmer

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki