Jak obniżyć koszta?

Jak założyć firmę.

Re: Jak obniżyć koszta?

Postautor: Kowalska » środa 05 gru 2018, 10:29

donio pisze:zwłaszcza bez podwyżek gazu, które akurat są dość częste... Fajnie, że tauron ma taką ofertę gdzie można tego chociaż na chwilę uniknąć

Jest to na pewno super opcja dla świeżo otwartych firm, wtedy każda złotówka ma znaczenie, bo starty bywają ciezkie.

donio pisze:tam masz pulę pieniędzy do wykorzystania a nie ilość jeśli się nie mylę

Chyba 500zł na awarię jest tam przeznaczone
Kowalska

Postautor: Bianka » piątek 07 gru 2018, 15:46

@donio rok to nie taka chwila, dużo pieniędzy można w ten sposób oszczędzić ;)
@donio masz do wykorzystania łącznie 3 tys złotych bodajże, 500 zł jednorazowo na każdą awarię
Bianka

Postautor: Kowalska » niedziela 09 gru 2018, 19:25

Bianka pisze:@donio rok to nie taka chwila, dużo pieniędzy można w ten sposób oszczędzić ;)

Dokładnie, a każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie w przypadku nowo otwartych biznesów :D

Bianka pisze:@donio masz do wykorzystania łącznie 3 tys złotych bodajże, 500 zł jednorazowo na każdą awarię

To jest, moi zdaniem, bardzo dobra opcja. Nie wiem czy jakikolwiek inny dostawca ma tak bogatą ofertę fachowców do różnych napraw.
Kowalska

Postautor: marudda » poniedziałek 10 gru 2018, 13:27

Bianka pisze:To jest, moi zdaniem, bardzo dobra opcja. Nie wiem czy jakikolwiek inny dostawca ma tak bogatą ofertę fachowców do różnych napraw.

Ale warto wspomnieć że np: szklarz zajmują się tylko naprawą okien zewnętrznych
marudda

Postautor: frydryk » wtorek 11 gru 2018, 14:46

@Kowalska ja też nigdy nie spotkałam się z tak bogatą ofertą, brawa dla taurona za inicjatywę :D
@marudda z oknami to akurat najmniejszy problem, bo większość z nich jest zewnętrzna, w środku to możesz mieć jakieś okienko np. na recepcji. Ale drzwi też tylko zewnętrzne naprawiają, więc jak się zepsują jakieś w środku to trzeba szukać pomocy gdzieś indziej
frydryk

Postautor: Kowalska » środa 12 gru 2018, 15:44

frydryk pisze:@Kowalska ja też nigdy nie spotkałam się z tak bogatą ofertą, brawa dla taurona za inicjatywę :D

Dokładnie, właśnie w taki sposób i taką ofertą się ściąga i zachęca do siebie klientów :D

frydryk pisze:@marudda z oknami to akurat najmniejszy problem, bo większość z nich jest zewnętrzna, w środku to możesz mieć jakieś okienko np. na recepcji. Ale drzwi też tylko zewnętrzne naprawiają, więc jak się zepsują jakieś w środku to trzeba szukać pomocy gdzieś indziej

W sumie drzwi zewnętrzne sa najważniejsze, bo jak jakieś w środku się popsują to moga i z tydzień nie być w użytku i nic się nie stanie bo obiekt zamykamy i tak zewnętrznymi. Gorzej jak zew , się popsują to wtedy trzeba działać natychmiastowo.
Kowalska

Postautor: Adam21 » sobota 15 gru 2018, 13:42

Trzeba wybierać najtańsze OC w kalkulatorze Cuk
Adam21

Postautor: Salomona » poniedziałek 14 sty 2019, 08:26

osobiście wydaje mi się, że dobrym sposbem na obniżenie kosztów w firmie jest zlecenie częśći prac na zewnątrz dlatego zdecydowałam się na współpracę z biurem rachnkowym rachmistrzowie.pl
Salomona

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma