Sale konferencyjne w Warszawie

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Sale konferencyjne w Warszawie

Postautor: Łukasz » poniedziałek 25 cze 2018, 08:35

Polecam autorowi sprawdzić Spotello. Jest to wyszukiwarka sal na wynajem - w jednym miejscu mamy możliwość szczegółowego porównania wielu ofert. Pomieszczenia można bukować online jak na turystycznych platformach rezerwacyjnych :) Sale konferencyjne w Warszawie można obejrzeć pod adresem: spotello.pl/miasto/warszawa/5/index/sale-konferencyjne
Łukasz

Postautor: aulaa » wtorek 07 sie 2018, 08:21

Jeżeli poszukujecie fajnego miejsca na zorganizowanie konferencji to polecam warszawski hotel DoubleTree by Hilton. Organizowałem tam już kilka konferencji i jestem zadowolony z tego miejsca oraz jakości obsługi. Każde ze spotkań było udana i trzymało odpowiedni poziom, na którym ze względów biznesowych bardzo mi zależało. Przede wszystkim znajduje się tam przestronna sala konferencyjna z dostępem do światła dziennego. Wiele razy słyszałem od uczestników konferencji, że są bardzo zadowoleni z wyboru miejsca a to chyba najlepsza rekomendacja :)
aulaa

Postautor: mańkaSZ » sobota 18 sie 2018, 20:49

Większośc szkoleń i spotkań biznesowych czy imprez firmowych robimy poza warszawa ale blisko w kobyłce w domu weselnym pokusa. Spotkania sa zazwyczaj całoldniowe, wiec i catering i niezbedne materialy mamy zagwanatowane. Dodatkowo ostatnio robilismy u nich też bankiet dla kontrahentów. Wyszlo naprawde swietnie. Zadbali i o dekoracje, a ze impreza byla na ponad 130 osób to i torta dostalismy w prezencie
mańkaSZ

Postautor: HelenitaHelenita » wtorek 18 wrz 2018, 13:01

Ja mam bardzo dobry namiar na firmę JB catering z Otwocka pod Warszawą. Firma oferuje wypożyczalnie zastawy stołowych, krzeseł, stołów , a także obrusów i pokrowców na krzesła jak i sprzęt cateringowy i bankietowy. Firma oferuję również wynajem namiotów weselnych i bankietowych
HelenitaHelenita

Postautor: Jowitaa » środa 26 wrz 2018, 21:32

Niedawno brałam udział w szkoleniu doradców kredytowych w Centrum Żoliborz. Nie tylko merytorycznie było świetnie, ale też organizacyjnie. Sale wygodne, catering mniami (chociaż w okolicach są miejsca, gdzie można zjeść, ale nie chcieliśmy tracić więcej czasu niż potrzeba), obsługa miłą. No i lokalizacja dogodna komunikacyjnie - bliskość metra - dla prowadzących auto - parking.
Jowitaa

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:50

Jeśli dobrze usytuowane, w dogodnej lokalizacji, to może faktycznie warto skorzystać.
Welmer

Postautor: evelona » czwartek 01 lis 2018, 20:52

Parisel Palace w Łukowie- niedaleko od Warszawy, ale uwazam ze miejsce godne polecenia. Palacyk swietnie nadaje sie do oranizowania roznego rodzaju imprez okolicznosciowych. mielismy tam kilka razy wyjazdy na rozne konferencje z firmy i jestem zadowolona. pokoje bardzo ladne, eleganckie, do tego maja pyszne jedzenie ;)
evelona

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic