Kantor internetowy Fritz Exchange

Tani towar od producenta, importera.

Re: Kantor internetowy Fritz Exchange

Postautor: Bieniek » wtorek 22 maja 2018, 20:00

Mnie w pełni wystarcza podstawowa oferta walut, egzotycznych czy mniej popularnych nie mam potrzeby kupować. A wymiany PLN na EUR , USD i czasami CHF na bardzo dobrych warunkach realizuję przez Amronet.
Bieniek

Postautor: Morawicz » poniedziałek 28 maja 2018, 23:30

My tylko CHF kupujemy, nie trudno się domyślić w jakim celu jak już powiem że co miesiąc. Kilka lat już na własną rękę, naprawdę taniej w ten sposób i to nic męczącego albo trudnego. Teraz przez Pluskantor.pl tak z rok już. Szybkość przewalutowania zapewniona, różnice w kursie dają się mocno odczuć, bo rata lżejsza wyraźnie. W rok to ponad 1000 zł na pewno zaoszczędziliśmy.
Morawicz

Postautor: Mańko » piątek 08 cze 2018, 22:54

Bez względu na cel opłaca się wymieniać walutę bezgotówkowo. Kiedyś na szukaniu kantoru stacjonarnego z kursem jaki byłby do przyjęcia traciłem tylko czas i paliwo, a teraz sobie sprawdzam po prostu wycenę w dowolnej chwili, bez fatygi i wydatku na dojazd. W zasadzie już przywykłem, że na Gieldawalut.com zawsze są atrakcyjne kursy, więc nie tyle sprawdzam, co wchodzę na platformę i wymieniam gdy jest potrzeba.
Mańko

Postautor: barnaba » środa 13 cze 2018, 20:18

Muszę przyznać, że gieldawalut.com teraz świetnie wypada na tle innych kantorów, całkiem możliwe że nawet najlepsze kursy może aktualnie zaoferować i do tego ten zniżkowy miesiąc dla nowego klienta.
barnaba

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferuję towar – usługi