Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: Dawid90 » środa 28 mar 2018, 12:13

Dzień dobry, ja też mogę zaoferować dobry pomysł na biznes. Współpraca przy projekcie, który łączy zdrowie i finanse.
Jak w każdy biznes trzeba zainwestować, a miesięczna inwestycja jest na poziomie 300-700zł (może być więcej) zależnie od tego ile chcemy zarobić.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: boberdawid03@gmail.com
Dawid90

Postautor: adamsisk » piątek 06 kwie 2018, 10:45

Według mnie teraz na topie są produkty związane z budownictwem i wykończeniem wnętrz, np. elementy szklane, jak schody, balustrady, panele szklane. Tak wiec dobrym pomysłem jest otworzenie zakładu obróbki szkła, wyposażonego np. w maszyny i narzędzia od EPO. Co o takim pomyśle sądzicie?
adamsisk

Postautor: mizume » poniedziałek 09 kwie 2018, 09:09

Pomysłów na biznes jest wiele, ale wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz wszystkim zarządzać ;)
Kompleksowa obsługa flot samochodowych - http://www.lipert.pl
mizume

Postautor: sadam » środa 18 kwie 2018, 07:10

W moim przypadku wypalił biznes w postaci renowacji, odświeżania i nadawania drugiego życia meblom. Za pomocą kółek obrotowych, rolek, zawiasów i pozostałych akcesoriów z oferty Stawik stawik.pl/ jesteśmy w stanie wyczarować nie lada cuda! A chętnych na meble tego typu nie brakuje, tym sposobem można zaoszczędzić sporo pieniędzy. :)
sadam

Postautor: opiekunnestbank » piątek 27 kwie 2018, 07:17

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Murek » czwartek 03 maja 2018, 10:51

Jeżeli chodzi właśnie o wyposażenie zakładów obróbki szkła to moim zdaniem EPO jest w sam raz. Firma wymieniona wyżej, ma kompleksową ofertę w tym zakresie.
Murek

Postautor: Ornest112 » poniedziałek 07 maja 2018, 20:26

Murek pisze:Jeżeli chodzi właśnie o wyposażenie zakładów obróbki szkła to moim zdaniem EPO jest w sam raz. Firma wymieniona wyżej, ma kompleksową ofertę w tym zakresie.

Epo ma dobrą ofertę i to znana firma jest. Wbrew pozorom nie ma tak dużo firm, które oferują maszyny i urządzenia dla zakładów szklarskich. Ludzie często szukają w sieci gdzieś na portalach aukcyjnych, często kupują mocno używany sprzęt, do którego raczej trzeba dokładać
Ornest112

Postautor: marcela92 » piątek 15 cze 2018, 18:54

polandoptical. pl – polecam, jeśli do nowego biznesu rozglądacie się za naprawdę wartym polecenia sprzętem optycznym i okulistycznym. To takie polecenie z mojej branży, może ktoś poszedł w moja stronę, to skorzysta. Bardzo opłacalne, tak swoja drogą. :)
marcela92

Postautor: yanek » niedziela 17 cze 2018, 12:16

opiekunnestbank pisze:Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Pozdrawiam,
nestbank.pl

Jakie są podstawowe wymagania wobec lokalu przy franczyzie Nest Banku?
yanek

Postautor: opiekunnestbank » wtorek 26 cze 2018, 18:49

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2. Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Pozdrawiam,
nestbank.pl
opiekunnestbank

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes