Pomysły na biznes.

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Pomysły na biznes.

Postautor: Salomona » poniedziałek 14 sty 2019, 08:18

pomysł bardzo dobry ale z własnego doświadczena wiem że prowadzenie własnego biznesu wymaga bardzo dużego zaangażowania dlatego warto powierzyć sprawy ksiegowe specjalistom żeby mieć pewność że wszytko z papierkami jest w porządku ze swojego doświadczenia mogę polecić biuro Rachmistrzowie.pl co wazne pomagają steż w przygotowaniu wniosku o dotację a na starcie pieniążki sa bardzo potrzebne!
Salomona

Postautor: MarekOl » czwartek 24 sty 2019, 16:04

Akurat jeżeli chodzi o wybór własnego biznesu to ze swojej strony zdecydowanie polecam Ci również zwrócić uwagę na opcję franczyzy bo i takie są również dostępne. W moim przypadku fajnie sprawdza się lucart.pl/zostan-franczyzobiorca/ z którą podjąłem współpracę już ponad roku temu i biznes fajnie się rozwija.
MarekOl

Re: CCleaner Professional

Postautor: V3X0 » poniedziałek 11 lut 2019, 12:33

Witam mam do sprzedana CCleaner Professional 1 PC za 25 zł. Normalna cena wacha się w granicach ok 50 zł
Jak inni tu pisali to mój pomysł na zarobek. Jeśli ktoś chce program VPN lub gry, zapraszam bardzo do kontaktu, pozdrawiam
V3X0

Postautor: gigi68 » niedziela 17 lut 2019, 19:24

Własny biznes to masa roboty. Trzeba włożyć w to naprawdę dużo siły i energii, ale efekt będzie bardzo satysfakcjonujący. Pamiętajcie też o dobrej promocji firmy, przyda się w tym zakresie namiar na lakman.pl/produkcja.html. Pomogą z wyprodukowaniem świetnych materiałów POS!
gigi68

Postautor: Logmaster.pl » czwartek 21 lut 2019, 11:55

Z naszej strony możesz liczyć także na pomoc w kwestii organizacji całej logistyki, zerknij na Logmaster i w razie pytań śmiało pisz na forum, służymy swoja pomocą :)
Logmaster.pl

Postautor: jaśka937 » poniedziałek 11 mar 2019, 22:23

Dobry biznes trzeba też dobrze rozpromować, aby ludzie o nim uslyszeli :) Proponuję zacząć od reklamy online (np. AdWords) oraz od produkcji materiałów POS, które będą wyjaśniały czym sie firma zajmuje i w ciekawy sposob ją przedstawią. Zdecydowanie nieocenioną pomocą przy produkcji tego typu materiałów jest lakman.pl. Współpracuję z nimi od lat i jeszcze sie nigdy nie zawiodłam :)
jaśka937

Postautor: PatrysjaMuradyan » wtorek 07 maja 2019, 10:14

Zdecydowanie polecam postawić na nieruchomości. Najlepiej znaleźć jakieś ciekawe, może wręcz niezwykłe lokalizacje, coś co po prostu przyciągnie albo turystów, albo młode małżeństwa (te zazwyczaj decydują się na wynajem mieszkania na start). Tego typu osiedle to np. Wisełka Apartamenty i Spa, normalnie na terenie osiedla sobie obmyślili, że zrobią kompleks saun i jacuzzi i w sumie chwyciło - zainteresowanie nie małe w tamtejszej okolicy. Fajną mają ofertę dla inwestorów, bo już od pierwszego dnia wpłaty zwracają nam 7% zwrotu.
PatrysjaMuradyan

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes