Masz dobry pomysł a brak Ci pieniędzy?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Masz dobry pomysł a brak Ci pieniędzy?

Postautor: Dolkin » niedziela 31 sie 2014, 13:35

Myślę, że jest to problem wielu osób, dlatego mam zamiar przybliżyć tym, którzy jeszcze nie słyszeli o crowdfundingu na czym On polega. Więcej szczegółów można zobaczyć bezpośrednio na tego typu platformach w Polsce najbardziej znana i z największymi sukcesami jest bez wątpienia Wspieram.to .

W czym rzecz? Crowdfunding pochodzi jak chyba wszystko z zachodu jest to rodzaj wspierania kreatywnych projektów przez społeczeństwo, czyli masz pomysł i potrafisz go sprzedać to ludzie poprzez Swoje wpłaty umożliwią Ci jego realizację. Proste? Bo takie jest naprawdę warto przejrzeć niektóre projekty które były zrealizowane bo są warte uwagi.
Dolkin

Re: Masz dobry pomysł a brak Ci pieniędzy?

Postautor: janko_muzykant » niedziela 31 sie 2014, 14:06

Najbardziej znana? Pierwsze słyszę o tej domenie, o wszystkich polskich biznesach, które udały się dzięki crowdfoundingowi słyszałem raczej z polakpotrafi :)
janko_muzykant

Postautor: anja87 » środa 24 wrz 2014, 09:07

najlepszym pomyslem bedzie wlasnie ten crowfunding ! czytałam na forum Comperii że jest bardzo duzo stron dzieki którym mozesz tak zbierać pieniądze i to nie tylko wspieram.to ale i kickstart czy jakos tak :)
anja87

Postautor: re-kin » poniedziałek 29 wrz 2014, 11:55

Także pierwszy raz słyszę o takiej stronie. Natomiast crowfunding jest świetną opcją dla naprawdę ciekawych pomysłów, które mają spore poparcie.
"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie"

https://www.youtube.com/watch?v=GLttbe7QjfM
re-kin

Postautor: janko_muzykant » wtorek 30 wrz 2014, 15:05

anja87 pisze:najlepszym pomyslem bedzie wlasnie ten crowfunding ! czytałam na forum Comperii że jest bardzo duzo stron dzieki którym mozesz tak zbierać pieniądze i to nie tylko wspieram.to ale i kickstart czy jakos tak :)

Widzę, że nic innego nie robisz tylko siedzisz na forum comperii... :) A później opisujesz to niecodzienne doświadczenie tu w różnych wątkach :D
janko_muzykant

Postautor: Scarlett » czwartek 02 paź 2014, 08:50

Temat jest opisany na www.sysplex.pl
Poszukuję inwestorów do tego (w tej chwili spółka będzie wydawać prasę codzienną, ale planowana ekspansja na inne rynki), oferuję coś w rodzaju lokaty bankowej z możliwością wycofania depozytu, gwarancja jest na stopę 25% w skali roku, ale prawdopodobny zysk to ~150% rocznie. Czyli aby załatwić sobie zarobek rzędu X zł miesięcznie, choćby dożywotnio, wystarczy jednorazowo włożyć 10X. Ta oferta inwestycyjna jest na www.MegaLokata.80.pl.
Scarlett

Postautor: borys 7 » czwartek 19 sty 2017, 12:30

witam, mam 1000sztuk szaf materialowych tekstylnych z wysokiej jakosci lnu i bardzo dobrego wykonania, made in india, brakuje w nich stelazy,czy znajde tutaj jakiegos producenta? albo sprzedam calosc. wartosc sztuki kompletnej spokojnie powyzej 100zl/sztuka.

borys 7
borys 7

Postautor: MariolaLis » wtorek 26 cze 2018, 12:05

Zajrzyj tutaj lista-firm.com.pl/
MariolaLis

Postautor: marekton » piątek 29 cze 2018, 13:24

i to jest ten dobry pomysł na finansowanie biznesu ? Pożyczki pozabankowe z olbrzymim oprocentowaniem ? Już dawno bym swoja stolarnie położył gdybym w to wszedł
marekton

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes