Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes. Gdzie znaleźć pomysł na dobry biznes. Dyskutujemy o tym jak zarabiać pieniądze.

Re: Czy Wypożyczalnia samochodów to dobry biznes ?

Postautor: xanara » wtorek 19 gru 2017, 21:33

Jeszcze mógłbyś wprowadzić flotę aut w jednym kolorze, co cię wyróżni od innych.
xanara

Postautor: Romek_dolny78 » poniedziałek 29 sty 2018, 12:52

Jeżeli szukasz firmy, która prowadzi usługi takie jak transport spedycja to warto zapoznać się z oferta firmy z Niegów, którą prowadzi Pan Dariusz Tolak i oferują takie usługi jak nowoczesny tabor do specjalistycznego transportu drogowego w kraju i za granicą.Firma Pana Dariusza oferuję usługi Usługi transportu maszyn budowlanych i rolniczych, samochodów, paliw,ładunki ponadgabarytowe i nie tylko.
Romek_dolny78

Postautor: piotreek90 » środa 31 sty 2018, 12:09

Zależy jaki masz kapitał, w jakim mieście ją otworzysz, jakie auta będziesz mial do dyspozycji itd
piotreek90

Postautor: czarny-fabian » czwartek 01 lut 2018, 08:16

Zapoznałem się trochę z historią pierwszych wypożyczalni samochodów w Europie i wygląda na to, że kiedyś ten biznes miał się słabo. Tymczasem sytuacja ulega zmianie. Im dany region jest bardziej popularny turystycznie tym większa szansa na opłacalność działalności wynajmu samochodów.
http://car-rental-radom.sitey.me
czarny-fabian

Postautor: Nowakoski78 » poniedziałek 19 mar 2018, 10:27

Jak jakiś czas temu korzystałem z usług firmy regan z Solca Kujawskiego z ulicy Makowskiej, która oferuję usługi dźwigowe takiej jak - wynajem podnośników, dźwigów, podnośników samochodowych. Bardzo solidna i rzetelna firma, która oferuje swoje usługi na najwyższym poziomie.
Nowakoski78

Postautor: sabinka22 » wtorek 20 mar 2018, 22:16

zalezy od demografi
sabinka22

Postautor: mizume » poniedziałek 09 kwie 2018, 09:24

Dobre pytanie. Ja ostatnio z kolei korzystałem z wypożyczalni aut w Lublinie, a dokładnie z Auto Remont Lipert.
Kompleksowa obsługa flot samochodowych - http://www.lipert.pl
mizume

Postautor: Daczkowski » czwartek 27 gru 2018, 19:50

Próbowałem tego i powiem Wam, że dużo lepsze pieniądze idzie obecnie zarobić na firmie transportowej, a powód tego jest prosty - zapotrzebowanie na usługi transportowe w Polsce i Europie (gdzie jesteśmy liderami) jest ogromne i ciągle rosnące. Ogólnie co ja polecam zacząć jeździć od jednego dwóch samochodów i stopniowo to zwiększać. Jeśli chodzi o problemy z papierami kancelaria transportowa Transclient - wpiszecie w google transclient.pl moim zdaniem idealne rozwiązanie, dla młodych firm, z jednej strony możecie sami jeździć nie ponosząc kosztów kierowców w początkowej fazie, a potem w miarę rozwoju firmy macie pewność, że wszystko jest rozliczane prawidłowo i zgodnie z przepisami.
Daczkowski

Postautor: neo » niedziela 10 mar 2019, 12:17

Myślę, że ma potencjał. Jeśli stawki będą przystępne, czyli jeśli dobrze zaplanujesz swoje wydatki na firmę, to ludzie będą korzystać. W mieście to naprawdę opłaca się bardziej niż utrzymanie swojego auta. Polecam współpracę z dobrym dostawcą paliw PolOil Są ponad 30 lat na rynku i mają paliwa super jakości.
neo

Postautor: TabliceAkademickie » piątek 22 mar 2019, 11:29

Moim zdaniem w Polsce dalej jest to temat niszowy, może ze względu na wysokie ceny wynajmu plus szereg wymagań jakie trzeba spełnić.
www.TabliceAkademickie.pl
TabliceAkademickie

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes