Szkolenia biznesowe

Ogólne rozmowy o interesach.

Re: Szkolenia biznesowe

Postautor: AdamEKA » czwartek 28 gru 2017, 15:08

Bardzo dobre szkolenia biznesowe z takich działów jak: szkolenia sprzedażowe, szkolenia managerskie, szkolenia HR, szkolenia osobiste są organizowane przez firmę Maciołek&Wspólnicy. Firma przeprowadza szkolenia w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Szkolenia są przeprowadzone w sposób zrozumiały i ciekawy. Po odbyciu szkolenia z obsługi klienta byłem i jestem bardzo zadowolony. Zazwyczaj na szkoleniach trener zanudza swoim gadaniem a tutaj wręcz przeciwnie. Jak mówił to aż chciało się go słuchać! Również opinie innych osób możecie znaleźć na stronie [url]btg-szkolenia.pl/opinie-maciolek-wspolnicy/[/url] . Jeżeli chcecie podnieść swoje umiejętności to gorąco mogę polecić te szkolenia.
AdamEKA

Postautor: Hary1234 » niedziela 18 lut 2018, 05:31

Zapraszam na moją stronę kubabarej.pl
Hary1234

Postautor: Romek_dolny78 » poniedziałek 26 lut 2018, 10:51

Ja szukałem jakiegoś dobrego i nie drogiego miejsca na zorganizowanie szkolenia w Gdańsku i wpadło mi w ręce oferta hotelu Hotel „LOGOS” przy ulicy Uphagena 28. Bardzo sprawnie poszła rezerwacja i wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu.
Romek_dolny78

Postautor: Jarek Kokot » sobota 07 kwie 2018, 19:46

Jedno z lepszych szkoleń w jakim brałem udział, było organizowane prze DeltaTraining - deltatraining.pl , i każdemu kto jeszcze nie ma za sobą wielu szkoleń to serdecznie polecam bo jest mega profesjonalnie, a do tego sympatycznie i sporo się wynosi, a później wnosi do swojej pracy.
Jarek Kokot

Postautor: Jerzy Korzekwa » niedziela 08 kwie 2018, 18:58

Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę ze szkoleniami biznesowymi i nie tylko polecam sprawdzić ofertę Delta Training - deltatraining.pl/ , profesjonalizm w 100%, a do tego dobrze ulokowane pieniądze. Moi pracownicy są bardzo zadowoleni, mając porównanie z innymi szkoleniami, jakie przechodzili do tej pory.
Jerzy Korzekwa

Postautor: mizume » poniedziałek 09 kwie 2018, 09:10

Jeśli szkolenie jest dobrze przeprowadzone to na pewno przyda się pracownikom.
Kompleksowa obsługa flot samochodowych - http://www.lipert.pl
mizume

Postautor: szymikar » wtorek 05 cze 2018, 16:14

W przypadku przeprowadzenia solidnego szkolenia biznesowego niezmiernie ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca na event tego typu. Nas interesowała Warszawa i okolice, po dłuższych poszukiwaniach wybór padł na hotelsolec.pl/ . Tam czekały na nas doskonale przygotowane sale multimedialne, bardzo komfortowe warunki i pyszne potrawy serwowane przez restaurację Rodzinka! To był świetny wybór.
szymikar

Postautor: stefi11 » czwartek 28 cze 2018, 12:32

Hej, zdecydowanie rozwój to pierwsza rzecz w ktorą warto inwestować. Polecam szkolenie na którym byłem ostatnio
4grow.pl/szkolenia/zarzadzanie-zespolem-szkolenie-motywowanie Ksiażki nadal są bardzo wspierajace
szczegolnie w formie audiobooków jednak warto skonfrontować od czasu do czasu tę wiedzę na żywo ze specjalistami
w temacie :)
stefi11

Postautor: HelenitaHelenita » środa 25 lip 2018, 10:05

Jeżeli szukasz transportu na konferencję, imprezę integracyjną lub event firmowy to ja mogę polecić firme z okolic Warszawy Nat-Mat. Firma oferuję nowe autokary i busy wyposażone we wszystkie udogodnienia dla osób, które z transportu korzystają.
HelenitaHelenita

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie