Dobry biznes to prosty biznes

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Re: Dobry biznes to prosty biznes

Postautor: toomek72 » piątek 26 sty 2018, 00:12

Uważam, że ja wpadłem na bardzo dobry pomysł. Faktycznie prostota jest najlepsze. Powiem was, jak to u mnie wyglądało. Szukałem bardzo długo pomysłu na swój biznes, kiedyś przeczytałem w internecie o mobilnych myjniach parowych- dla samochodów. Zainteresowałem się bardziej tematem i znalazłem firmę GreenSteam, która ma takie maszyny. Zainwestowałem więć w mobilną myjnie parową od nich. :) Na początku było mało zleceń, ale teraz mam coraz więcej na auta, biura, kina, kostki brukowe. Muszę powiedzieć, że to była dobra inwestycja. Życzę powodzenia w zakładaniu swojego biznesu. :)
toomek72

Postautor: jeronimo » piątek 26 sty 2018, 15:13

W sumie dobry tytuł wątku i totalnie się zgadzam. Po co komplikować swoje życie. :P Najlepiej znaleźć coś dla siebie i iść jedną ścieżką do sukcesu i tyle! Życzę powodzenia każdemu kto myśli nad własnym biznesem. ;)

Postautor: kajmanek1 » wtorek 10 kwie 2018, 13:00

A otwierał ktoś kiedyś punkt z odkurzaczami parowymi Green Steam? Kilka miesięcy temu otworzyłem i jestem bardzo zadowolony. Punkt znajduje się przy moim sklepie spożywczo-monopolowym, więc ruch jest ogromny. Ludzie chętnie przy okazji zakupów, wstępują i czyszczą sobie tapicerkę bądź jakiś dywanik. Usługa jest samoobsługowa, nie kosztuje zbyt dużo, a daje świetne efekty ? zapachy i bakterie są całkowicie zabijane. Mam nadzieję, że zawsze ten biznes będzie tak rentowny jak teraz.
kajmanek1

Postautor: Dominika1987Dominka » wtorek 10 kwie 2018, 14:52

Ja mam mały biznes - szyje ubranka dla dzieci, spiworki, rożki i pokrowce do wózka - reklamuje się na instagramie i lidzie to biorę. Teraz przymierzam się do szycia letnich sukieneczek dla dziewczynek.
Dominika1987Dominka

Postautor: kaskak » poniedziałek 23 kwie 2018, 20:08

Zasada znana nie od dziś a tak wiele osób o niej zapomina. Tutaj ax-dynamics.com/microsoft-dynamics-ax znajdziesz fajny system,który zarówno mi jak i moim znajomym pomaga w zarządzaniu firmą. Dodatkowo kontakt z klientami,za jego pośrednictwem według mnie jest znacznie lepszy :)
kaskak

Postautor: ress » piątek 27 kwie 2018, 13:25

Sam pomysł może i powinien być prosty i jasno określać cele, ale niestety życie wszystko weryfikuje i droga do sukcesu jest najczęściej ciężka i skomplikowana. Mało kto od tak odnosi sukces.

Postautor: Fachowcu » poniedziałek 07 maja 2018, 20:29

Moim zdaniem właśnie wszelkiego rodzaju biznesy związane z branżą budowlaną czy wykończeniową. Obróbka szkła jest tu dobrym przykładem. Lustra, blaty, meble szklane, to wszystko można produkować. Tylko trzeba mieć i umiejętności i do tego też maszyny/narzędzia - coś, jak oferuje firma EPO
Fachowcu

Postautor: majkelmajkel » wtorek 08 maja 2018, 10:52

Mój biznes również narodził się z bardzo prostego pomysłu. Pochodzę z małej miejscowości w której od zawsze brakowało porządnej drukarni. Uznałem to za idealną okazję na rozkręcenie biznesu. Najważniejsze było zaopatrzenie w porządne maszyny, dzięki którym mógłbym świadczyć konkretne usługi druku. Firma Fujifilm fujifilmsericol.com.pl/ zaopatrzyła mnie w rozwiązanie idealne, dzięki ich drukarkom cyfrowym wielkoformatowym, czy maszynom rolowym świadczymy bardzo profesjonalne i cenione usługi. Wystarczyło ruszyć głową, poobserwować okolicę i sukces osiągnięty!
majkelmajkel

Postautor: radosny » czwartek 17 maja 2018, 14:31

Pomysł na biznes to jedno. Dopiero potem zaczyna się prawdziwa zabawa ;)
radosny

Postautor: koziolek » piątek 18 maja 2018, 09:56

Grunt to się nie poddawać tylko konsekwentnie realizować swój plan
koziolek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes