Flota samochodowa - solidny serwis?

Jak założyć firmę.

Flota samochodowa - solidny serwis?

Postautor: Jakitaki » wtorek 13 paź 2015, 09:57

Mam pytanie do was odnoście serwisowania floty. Ostatnio serwis, z którego korzystaliśmy był co najmniej niepoważny... Wiele pojazdów posiadało usterki, które z pewnością były do wykrycia podczas przeglądów. Poszukujemy zatem sprawdzonego serwisu, który mógłby przejąc opiekę nad flotą :) Możecie coś polecić w okolicach Torunia?
Jakitaki

Re: Flota samochodowa - solidny serwis?

Postautor: Kielar » czwartek 22 paź 2015, 07:47

Uwielbiam takie serwisy. A potem można się zabić w aucie, ale co ich to obchodzi… U nas najczęściej korzysta się z serwisu Euromaster. Mają punkty w całej Polsce, a w Toruniu znajdziesz jeden na ul. Św. Jakuba 1 :) Z naszą flotą nigdy nie było żadnych poważniejszych problemów, więc ja uważam, że serwis jest na jak najwyższym poziomie.
Kielar

Postautor: Kielar » środa 11 maja 2016, 09:13

W Bydgoszczy jest na prawdę solidny serwis Euromaster LANDOWSCY na Łęczyckiej.
Kielar

Postautor: tytus » wtorek 17 kwie 2018, 14:40

Ja potrzebuje sprawdzonego serwisu, który zajmie się regeneracją turbosprężarki!
tytus

Postautor: abur » czwartek 26 kwie 2018, 09:59

W Borowej działa Turbolux turbolux.pl/ , który jak za ruchem magicznej różdżki w mgnieniu oka zregenerował moją turbosprężarkę. Miałem najgorsze obawy, iż trzeba będzie ją wymienić, jednak obawy były zbędne. Nawet jeśli, to i tak bez kłopotu wstawili by nową, tutaj nie było to konieczne. :)
abur

Postautor: fess » wtorek 15 maja 2018, 20:50

Jeśli dla swojej floty samochodowej poszukujesz serwisu dla instalacji LPG, które się w nich znajduje to polecam podjechać do Auto Gaz Śląsk autogaz.com.pl/. Moje pojazdy zostały w mgnieniu oka doprowadzone do solidnego porządku, dzięki czemu "powrót do pracy" był możliwy. Nasza firma bardzo pilnie potrzebuje pojazdów do pracy, także ich oferta spadła nam z nieba. :)
fess

Postautor: wokal234 » środa 16 maja 2018, 17:55

Jeśli są to pojazdy amerykańskie, takie jak jeep, chrysler lub Dodge to zachęcam odwiedzić Edmark Auto na Grochowskiej edmark.com.pl . Zawdzięczam im przede wszystkim bardzo solidne poddanie mojego pojazdu serwisowi. Jeep został w mgnieniu oka doprowadzony do porządku, a powrót na drogę był tylko kwestią czasu. Ich usługi są bardzo atrakcyjne pod względem cenowym. Warto!
wokal234

Postautor: KacperIl » niedziela 04 lis 2018, 11:53

W takim razie zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził również autoryzowany serwis Volkswagena oczywiście jeżeli posiadacie w swojej flocie auta tej marki ponieważ również po okresie gwarancji oferują naprawdę bardzo dobre warunki m.in na zakup części, preferencyjną stawkę za pracę mechaników, czy też przedłużenie gwarancji mobilności co zapewnia pomoc drogową, lawetę czy też auto zastępcze przy zdarzeniach drogowych jakie mogą pojawić się na drodze
KacperIl

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Własna firma