Kantor w Kołobrzegu

Jak zarobić na Forex.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Postautor: Kubosz » wtorek 15 maja 2018, 20:34

Jakoś na mieście nie dostrzegłem żadnej "perełki"-kantoru w ktorym bym naprawdę korzystnie mógł przewalutować środki. W sumie i tak nie bardzo by mi się ot opłacało, bo wszystkie wpływy w walucie innej niż PLN dostaję na konto. Korzystając z Amronet mam natomiast pełną wygodę, za wysłanie EUR do kantoru nie płacę, kursy nieporownywalnie niższe niż w stacjonarnych kantorach.
Kubosz

Postautor: Katarzyna1989 » piątek 18 maja 2018, 12:05

Różnie bywało z jakością usług kantorów, co mnie wcale nie zniechęciło, jedynie mam skalę porównawczą i wiem z którymi mogę śmiało współpracować. Żadnych zastrzeżeń nie miałam i nie mam np. do Pluskantora, ile razy wymieniałam w pluskantor.pl zawsze transakcja była finalizowana momentalnie, nawet późnym wieczorem, a nawet w nocy, nie płacę tutaj prowizji, sprawność przelewów najlepsza.
Katarzyna1989

Postautor: rybaczyk » środa 30 maja 2018, 21:47

Co myślicie o społecznościowych przewalutowaniach? Widziałem taką ofertę na Gieldawalut.com, wydaje mi się że można sporo pieniędzy zaoszczedzić jak samemu kurs się ustala, tym bardziej ze zniżką na prowizję jaką bym otrzymał jako nowy klient, a że moja transakcja jest planowana to mógłbym poczekać nawet na realizację, tylko pytanie jak długo to mniej więcej się schodzi?
rybaczyk

Postautor: Hushem » sobota 09 cze 2018, 00:13

Wiem o co chodzi:) Na takiej zasadzie czasem kupuję walutę przez Amronet. Ten kantor ma bardzo wielu klientów także przeważnie nawet po kursie własnym sprawnie idzie, najczęściej parę godzin a dodatkowa oszczędność jest, chociaż kurs dostępny zawsze też atrakcyjny trafiam, więc często nie kombinuję tylko realizuję blyskawiczne przewalutowanie. W sumie polecam obydwa modele internetowej wymiany waluty.
Hushem

Postautor: Karolina » wtorek 19 cze 2018, 19:56

Korzystałam kiedyś z usług kantoru na Giełdowej w Kołobrzegu, po prostu miałam blisko. Szybko się jednak przekonałam do przewalutowań bezgotówkowych i jak poznałam ich zalety, to teraz głównie w internetowym Pluskantor.pl kupuję walutę, maksymalny spread jaki trafiłam przy zakupie EUR wynosił mniej niż 2 grosze, co na mieście byłoby cudem chyba. A, że teraz z racjo wielu obowiązków mam mało czasu, co raz mniej na wszystko to taka forma jest dla mnie idealna, maks 5 minut na wymianę waluty poświęcam.
Karolina

Postautor: JacEnd » wtorek 26 cze 2018, 12:02

Lubię nasze miasto,mamy kilka dobrych restauracji, ciekawych sklepów, ale kantory jak wszędzie- kursy co najwyżej takie sobie. Korzystnymi bym ich nie nazwał, tym bardziej że jak teraz wymianę waluty robię przez Pluskantor.pl bezgotówkowo, mam porównanie i wiem jaka wycena jest uczciwa.
JacEnd

Postautor: Yester » czwartek 05 lip 2018, 21:11

Zauważyłem to już dawno i szczerze mówiąc co najmniej rok czasu nie zajrzałem do żadnego z miejscowych kantorów. Gieldawalut.com cenowo przebija nawet internetową konkurencję przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi online, więc na pewno nie miałbym w placówkach czego szukać.
Yester

Postautor: mozajka33 » wtorek 10 lip 2018, 08:49

Ja się kiedyś z ciekawości przeszłam po kantorach stacjonarnych i co kantor inny kurs i to z zauważalną różnicą. Z ciekawości też sprawdziłam w cinkciarzu, bo tylko on był jedynym kantorem online i okazało się, że tam kurs już wtedy był najkorzystniejszy. Więc teraz raczej przy takiej konkurencji online też pewnie kursy są lepsze od kursów stacjonarnie a do tego wygodniej jest wymienić walutę nawet przez telefon.
mozajka33

Postautor: videk » sobota 21 lip 2018, 23:16

Konkurencja jest dobra, bo właśnie powoduje to że każdy z e-kantorów stara się klientów przyciągnąć korzystną wyceną i komfortowymi warunkami przewalutowania:) Teraz mamy już bardzo duże kantorów online, ale te ktore powstały parę lat temu wcale się nie poddają, np. Amronet nie tylko utrzymał poziom ale i rozwinął zakres oraz standard usług. Można m.in. przewalutować pieniądze przy użyciu telefonu abo innego mobilnego urządzenia z netem jak również przelew zagraniczny wysłać ekspresem.
videk

Postautor: kodek » czwartek 02 sie 2018, 20:16

W kantorze stacjonarnym nie polecam wymieniać. Jest drogo. Dużo taniej wyjdzie wymiana na Gieldawalut.com - mają bardzo dobre kursy, a dla nowych klientów mają teraz bardzo dobrą promocję na prowizję. O bezpieczeństwo też się nie masz co obawiać - mają takie same zabezpieczenia jak witryny banków.
kodek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex