Sposób na bezpieczne pozycjonowanie strony firmowej

Promocja stron w internecie. Porady.

Re: Sposób na bezpieczne pozycjonowanie strony firmowej

Postautor: grey tree » poniedziałek 24 lip 2017, 08:16

Jeżeli nie ma Pan wiedzy i doświadczenia w pozycjonowaniu, to rozsądniej będzie poprosić o wsparcie profesjonalną agencję. Nie tylko wypozycjonuje stronę, żeby była wysoko w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim zrobi to bezpiecznie. Nie trzeba wówczas się martwić o wyniki, bo gros agencji daje gwarancję skuteczności.
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
grey tree

Postautor: avatar » wtorek 25 lip 2017, 11:24

Dokładnie ja też podzielam zdanie, że nie warto brać się za to samodzielnie jeśli nie mam odpowiednich kwalifikacji. Ja na przykład polecam skorzystanie z oferty agencji Soluma SEM. Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i widzę już bardzo wymierne efekty tej współpracy. Przede wszystkim warto zlecić im pozycjonowanie, audyty SEO czy badanie konkurencji. Ja od czasu do czasu kupuje także od nich teksty seo - świetna jakość.

Postautor: Pawlo54 » piątek 15 wrz 2017, 13:25

Też uważam, że najlepiej zlecić to jakiejś firmie. Samemu możemy sobie nieźle zaszkodzić. Jeżeli chodzi o firmy to wcześniej należy sprawdzić dokładnie opinie o niej - kogoś kto korzystał z jej usług
Pawlo54

Postautor: Maka30 » wtorek 19 wrz 2017, 13:02

Czytam bloga Oli Gościniak i oglądałam jej live'y odnośnie SEO i parę rzeczy można samemu zrobić, żeby polepszyć pozycję marki, ale trzeba znać swoją stronę i nie bać się jej modyfikować. Jeżeli ktoś nie potrafi poruszać się na swojej stronie to lepiej, żeby zgłosił się do agencji. Ja mam sronę na Wordpressie i mniej więcej wiedziałam co trzeba zrobić. Ale to jest tylko wierzchołek góry lodowej - część rzeczy robię sama: blog, aktualności na stronie, social media, ale pozycjonowanie zleciłam agencji SOLV. Wyniki mnie zadowalają, jednak wiem, że nie na pewno nie dałabym rady sama zająć się działaniami pozycjonowania.
Maka30

Postautor: krawiecde » środa 14 mar 2018, 14:06

Dla takiego biznesu lepiej zainwestować w reklamę Google, efekt zbliżony a szybciej i może nawet taniej wyjdzie
krawiecde

Postautor: ArturG » poniedziałek 23 kwie 2018, 10:21

To prawda, że jeśli zlecać pozycjonowanie to firmie o sprawdzonej skuteczności, bo nieumiejętne pozycjonowanie może przynieść wiele szkód. W przypadku mało popularnej dziedziny i pewnej ilości wolnego czasu można robić to samemu. Koledzy wyżej (a są to eksperci, którzy pozycjonują m.in. na tym forum, ja zresztą również pomagam firmie zajmującej się komercjalizacją nieruchomości) podali sposób: wizytówki firmowe w bazach firm, katalogi, fora, komentarze do blogów - nie wszystko naraz tylko powoli, po linku dziennie. Wszystko jak najbardziej tematycznie. Najważniejsze jest jednak jak najlepsze zoptymalizowanie strony pod kątem użytkownika i pozycjonowania - to podstawa sukcesu. Tu możesz użyć automatu, jakich parę jest w internecie, ale dobrym pomysłem jest też jednorazowa inwestycja w rzetelny audyt strony, który podpowie co warto zmienić. A rada uniwersalna - trzaskaj kontent - unikalny i wartościowy dla użytkownika.
ArturG

Postautor: kris » wtorek 08 maja 2018, 16:56

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie polecam firmy Agent Buzz z warszawy prowadzonej przez Michała K. I Kamila Sz. ponieważ ta firma działa niezgodnie z regułami rynku. Podszywa się pod klientów i udaje zadowolonych z zakupu produktu. Pragnę przypomnieć, że za takie praktyki wytwórca pokryje koszty zadość uczynienia, a i firmie marketingowej się dostanie. Bo nic nie zastąpi klienta który zobaczy, że jakaś firma ma nadszarpniętą opinię. Bo kto chciałby kupować od kogoś kto okłamuje swoich klientów. Nie polecam firmy agent buzz z warszawy to oszuści i krętacze. To tak jakby wsadzić sobie szpilkę w dup$-ę i pytać się czy mozna za to zapłacić. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kris

Postautor: Ola Convertis » wtorek 18 wrz 2018, 13:46

Cześć,
a propos stron internetowych - potrzebuję Waszej opinii darmowym e-booku, a w sumie Wam się też przyda dawka wiedzy. Sprawdźcie i dajcie znać, ok?

E-book jest o tym jak i co warto zmienić na stronach informacyjnych, żeby sklep online sprzedawał więcej. To łatwy i przyjemny tekst.
Ola Convertis

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 01:02

Pytanie, czy dzisiaj pozycjonowanie jeszcze w ogóle działa...
Welmer

Postautor: Salomona » środa 10 paź 2018, 13:00

oczywiście że działa musisz tylko współpracować z dobrą agencją.
I być cierpliwym bo tutaj na efekty czeka się nawet około roku czasu.
Mnie fajnie pozycjonuje
Setia.pl
ul. Milusińskich 2,
43-300 Bielsko-Biała
33 496 84 88
606 428 824
zobacz sobie
Salomona

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony