Samochód do firmy - nowy, czy używany?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Samochód do firmy - nowy, czy używany?

Postautor: hetfilt » poniedziałek 09 kwie 2018, 10:08

Do firmy najlepiej wziąć nowy, szczególnie, że teraz oferty leasingowe są naprawdę sensowne. W Toyota Bank można dostać samochód za prawie bezcen - sprawdzone na własnym przykładzie :-) Zawsze można sprawdzić ich leasing kalkulator, w bardzo przejrzysty sposób można zobaczyć jakie będą koszty.
hetfilt

Postautor: tommy008 » czwartek 12 kwie 2018, 07:06

Jeśli mamy głowę do tego, aby samemu zadbać o pojazd to zakup używanego samochodu jest doskonałym pomysłem. Ja postawiłem na tego typu rozwiązanie za sprawą marki Buwar buwar.pl/ oraz zaoferowanych przez nich kosmetyków samochodowych. W miarę możliwości pielęgnuję pojazd dzięki nim, a on prezentuje się niezwykle świeżo i nowocześnie! Zalecam skorzystać z ruchu tego typu. :)
tommy008

Postautor: danny4231 » wtorek 24 kwie 2018, 21:12

Jeśli oddasz pojazd do konkretnego Auto-Spa to nawet używany pojazd będzie prezentował się jak nówka! Zakupiłem sporo używanych samochodów do mojej firmy, które następnie oddałem do krakowskiej myjni samochodowej autospaszczypczyk.pl/ . Pastowanie, czy czyszczenie skór sprawiły, iż prezentują się one fantastycznie! To jest zdecydowanie najlepszy ruch. :)
danny4231

Postautor: Gość » niedziela 05 sie 2018, 09:37

Jak kupować ubezpieczenie to w cuk. Można zaoszczędzić w ten sposób.
Gość

Postautor: dorek » czwartek 06 wrz 2018, 19:12

Student pewnie chciałby pożyczyć w miarę dużo i oddać mało. Taką pożyczkę ma bank Raiffeisen. Jest nieoprocentowana ze spłatą w 24 ratach. Pożyczając 4 tys trzeba oddać 4120
dorek

Postautor: Drukarnia-Panda » wtorek 30 paź 2018, 13:21

Moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia budżetu jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup auta, jeżeli to duża kwota- jak najbardziej opłaca się wybrać nowe auto na gwarancji serwisowej producenta.
Drukarnia-Panda

Postautor: money » piątek 02 lis 2018, 02:27

Jeśli zdecydujesz się na używany to nie zapomnij zapytać o numer VIN i potem sprawdzić dokładnie historię auta. Sprzedawca pewnie będzie się starał ukryć to, co może się kupującemu nie spodobać, więc bądź czujny ;) Przeczytaj zbiór artykułów o sprawdzeniu samochodu przed zakupem na stronie: mazda.warszawa.pl/sprawdzenie-auta-mazda-przed-zakupem/
Obrazek
money

Postautor: money » piątek 02 lis 2018, 02:27

Jeśli zdecydujesz się na używany to nie zapomnij zapytać o numer VIN i potem sprawdzić dokładnie historię auta. Sprzedawca pewnie będzie się starał ukryć to, co może się kupującemu nie spodobać, więc bądź czujny ;) Przeczytaj zbiór artykułów o sprawdzeniu samochodu przed zakupem na stronie: mazda.warszawa.pl/sprawdzenie-auta-mazda-przed-zakupem/
Obrazek
money

Postautor: WeronikaMek » sobota 03 lis 2018, 23:59

Myślę, że możesz również zajrzeć do salonu Auto Res Rzeszów jeżeli szukasz porządnych aut zarówno nowych jak i używanych w dobrej cenie jednocześnie z możliwością korzystania z ich serwisu. Jednocześnie można liczyć na duże wsparcie obsługi, która doskonale zna całą ofertę jak i ponegocjować cenę.
WeronikaMek

Postautor: legendaro » niedziela 04 lis 2018, 13:29

Do firmy najlepiej wziąć nowy. Teraz np jest wyprzedaż rocznika 2018 w Toyota Banku, więc idealny moment, żeby zaoszczędzić na kupnie samochodu. Polecam, bo auta są naprawdę rewelacyjne.
legendaro

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic