Pożyczka dla firm

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Re: Pożyczka dla firm

Postautor: Adam_wawa » poniedziałek 09 lip 2018, 11:30

Ja znalazłem rozwiązanie w normalnym banku i na dobrych warunkach bez uciekania się do chwilówek oraz parabanków. W razie czego chętnie pomogę.
Adam_wawa

Postautor: anetka » czwartek 12 lip 2018, 16:15

Firma powinna szukać kasy w banku w którym ma konto. Jednak pożyczka to nie zawsze najlepsze rozwiązanie. W banku Raiffeisen można uzyskać limit kredytowy dla firm z którego można finansować bieżącą działalność. Niby jest ważny przez rok ale istnieje możliwość przedłużenia.
anetka

Postautor: piotr111999 » czwartek 23 sie 2018, 14:57

Pożyczki na dowód od 300zł do 8.000zł w 30minut
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
piotr111999

Postautor: ewa571 » wtorek 30 paź 2018, 20:12

Chwilówkę dla firm, jak i klientów indywidualnych może udzielić Kredyt. Oni tam chyba nie sprawdzają ERIF. A przynajmniej na 100% nie sprawdzają BIK. Przekonałam się o tym sama i właśnie oni mnie podratowali dwoma tysiącami. Potrzebowałam kupić nowe urządzenie do mojego biura, a niestety przekroczyłam już swój budżet. Nie było żadnych problemów, a nawet wszystko przebiegło fajnie i gładko.
ewa571

Postautor: konwalia » piątek 08 mar 2019, 12:16

A czy ktoś z Was korzystał może z pozyczki w Finiata? Obecnie szukam źródła kredytowania i zastanawiam się nad tą opcją, która wygląda dość dobrze jeśli chodzi kredyt dla firm.
konwalia

Postautor: mozajka » wtorek 12 mar 2019, 14:51

A na czym polega ta forma finansowania o której wspominasz? Jakie są warunki? Bo to chyba jest najważniejsze, jakie koszty pożyczki są proponowane, by taka pożyczka była opłacalna. Form pożyczenia pieniędzy na firmę jest dużo, ale nie wszystkie są opłacalne po prostu.
mozajka

Postautor: konwalia » wtorek 19 mar 2019, 15:53

To prawda. Zwykła pożyczka dla firm to kredyt, pożyczasz określoną kwotę i masz miesięczna stałą ratę spłaty. A na tym mi nie zależy. Myślę o możliwości pozyczenia kwoty z kwoty danego limitu. Np. na Finiasta.pl masz kalkulator pożyczki. I przy wypłaceniu kwoty 10 tysięcy do spłaty w ciągu 6 miesięcy masz niecałe 11 tysięcy. Ale fajne jest to, że jeśli mamy limit 10 tysięcy nie musimy go wypłacić od razu a np w części.
konwalia

Postautor: leonwnuk89 » czwartek 21 mar 2019, 23:24

Ja też wiem, że pożyczek i kredytów dla firm (ale takich z przynajmniej 12 miesięcznym stażem) udziela szybko i sprawnie marshallion.pl/. Mój kuzyn potrzebował trochę kasy na rozkręcenie nowego produktu w firmie i właśnie ta pożyczka pomogła mu zrealizować plany. Samo załatwienie poszło szybko – bez zbędnych formalności, szybko i sprawnie.
leonwnuk89

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki