Co aktualnie czytacie?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Co aktualnie czytacie?

Postautor: olaff884 » poniedziałek 06 lut 2017, 15:17

Co aktualnie czytacie? Jaką książkę możecie polecić?
olaff884

Re: Co aktualnie czytacie?

Postautor: irenaa91 » wtorek 07 lut 2017, 11:52

Aktualnie czytam "Dziewczynę z pociągu" i polecam, natomiast czekam na "Hel 3". Z ostatnio przeczytanych mogę też polecić książkę "Elegia o ziemi" - to tekst nad polskością, tradycją i dawnymi wartościami, książka jest dość krótka i prawdopodobnie część osób nie zgodzi się z teoriami autorki, ale mimo to zachęcam do przeczytania.
irenaa91

Postautor: xaweryy5 » czwartek 08 cze 2017, 08:57

Staram się czytać tak często, jak to możliwe, średnio co najmniej kilkanaście książek rocznie, od powieści, po książki publicystyczne i popularno-naukowe. Z nowości mogę polecić "Uśmiech losu" (autor jest nieznany, przedstawia się jako Wiktor) - można się z niej dowiedzieć jak naprawdę wygląda życie w wiezieniu, pozwala zrozumieć jak lata zamknięcia wpływają na życie osadzonego.
xaweryy5

Postautor: Cybl » niedziela 10 lut 2019, 16:30

Oj trochę w ostatnim miesiącu książek przeczytałem. Nr 1 u mnie jest "Lissy" Luca d'Andrea. O tej książce mowa: kacikzksiazka.pl/2019/01/lissy-luca-dandrea.html Lubię jak treść mnie zaskakuje. Jest dużo napięcia, grozy ale książka skupia się też na psychologicznym obrazie każdego z bohaterów, co mi podobało się najbardziej. Można myśleć, zastanawiać, tłumaczyć sobie pewne zachowania a i tak nie wpadniemy na to, co autor zaserwuje nam na końcu ;)
Cybl

Postautor: tyczka » poniedziałek 04 mar 2019, 15:05

Ja ostatnio zaczytuję się w skandynawskich kryminałach, np. tych autorstwa Jo Nesbo.
tyczka

Postautor: pekta » środa 17 kwie 2019, 11:50

Jest już kolejna część, którą mam zamówioną w przedsprzedaży:
livro.pl/kolejne-365-dni-lipinska-blanka-sku1223445843.html
Nie wiem, czy będzie tak dobra jak jedynka, ale oby.
Tak - wiem, że nie jest to mega ambitna twórczość, ale książka jest w takiej tematyce, jaka mnie po prostu ciekawi ;-)
pekta

Postautor: Beata » wtorek 23 kwie 2019, 11:50

Po raz kolejny czytam "Bogaty ojciec, biedny ojciec" bo szykuje się niesamowite szkolenie Roberta Kiyosaki w Warszawie! Już nie mogę się doczekać :D
Beata

Postautor: agamk » środa 05 cze 2019, 09:24

Bardzo polecam (choć jest gruba) "Nowy Jork" Edwarda Rutherfurda - fikcja, ale osadzona w historii Stanów Zjednoczonych :)
agamk

Wróć do Wszystko i nic