Opinie o Integrum Management

Ogólne rozmowy o interesach.

Opinie o Integrum Management

Postautor: roter » poniedziałek 10 lip 2017, 13:02

Szukam osób, które mieszkają na osiedlu prowadzonym przez tego zarządcę - jak to wygląda, jak ich oceniacie?
Pytam nie dlatego, że sami mamy doświadczenia, a dlatego, że po prostu wkrótce mają zarządzać u nas osiedlem...
roter

Re: Opinie o Integrum Management

Postautor: gosc » wtorek 11 lip 2017, 12:13

U nas ich pojawienie się na osiedlu zmieniło wszystko zdecydowanie na plus - o wiele więcej się dzieje, przeprowadzane są remonty, pojawia się wiele zmian - sytuacja wygląda diametralnie lepiej, niż przy poprzedniku. Kontakt z zarządcą również jest w porządku, pojawia się reakcja na składane pisma. Zawsze ktoś odbiera telefon - nie jest to zarządca widmo.
gosc

Postautor: monina22 » wtorek 01 sie 2017, 07:49

Zdecydowanie pozytywna opiniA ode mnie;)
monina22

Postautor: jagodas » środa 04 paź 2017, 11:25

Mieszkamy na ich osiedlu dopiero dwa lata, ale naprawdę absolutnie nie mamy się czego czepiać.
Wszystko jest realizowane szybko, sprawnie, na osiedlu wiele się dzieje, a nam właśnie na czymś takim cały czas zależało.
Pozytywna zmiana na plus. Za poprzedniego zarządcy wcale nie mieliśmy tak różowo.
jagodas

Postautor: Bartek » piątek 13 paź 2017, 14:17

Na moim osiedlu Integrum zarządza od 4 lat (narzuceni przez dewelopera). Ogólnie jest wszystko zaniedbane, rękojmia utracona a firma manipulując informacjami nadal utrzymuje się jako zarządca.
Bartek

Postautor: czarująca » środa 18 paź 2017, 08:54

Hej a był może ktoś na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 ? Bardzo mi się podobał panel o etyce w biznesie poprowadzony przez Andrzeja Blikle. A Wam?
czarująca

Postautor: Balley » środa 06 cze 2018, 11:25

U nas zarządza Lemmonhouse i jeśli macie możliwość wyboru to bardzo polecam wziąć ich pod uwagę. To solidna firma. Kompleksowo administrują budynkiem, opracowują i wdrażają procedury itp. Ponadto udostępniają wszystkie rozliczenia do wglądu przez Internet dla każdego mieszkańca.
Balley

Postautor: westan » wtorek 11 wrz 2018, 14:46

Nie znam firmy więc trudno cokolwiek powiedzieć. Naszym osiedlem zarządza firma per modum i robi to z dobrym skutkiem. Normalnie nie ma się do czego przyczepić.
westan

Postautor: przemo » piątek 08 lut 2019, 13:03

U mnie zarządcą od 2 lat jest integrum menagement to mogę Ci powiedzieć jak to z nimi jest. Ogółem to skusiła nas cena. Poprzedni zarządca był dobry, ale drogi. Okazało się, że za podobną jakość wcale nie musimy wiele płacić.
przemo

Postautor: markopolo » poniedziałek 25 lut 2019, 15:15

roter pisze:Szukam osób, które mieszkają na osiedlu prowadzonym przez tego zarządcę - jak to wygląda, jak ich oceniacie?
Pytam nie dlatego, że sami mamy doświadczenia, a dlatego, że po prostu wkrótce mają zarządzać u nas osiedlem...

u nas od samego początku bardzo pozytywne zaskoczenie, nie spodziewaliśmy się za wiele po tej cenie. Może nie jest najniższa, ale też bardzo atrakcyjna. Firma świadczy naprawdę wysoką jakość obsługi finansowo księgowej na co głównie zwróciliśmy uwagę bo po poprzednim zarządcy było trochę niedociagnięć do wyprostowania. Ogółem widać, że pracownicy mają doświadczenie i ja do ich pracy zastrzeżeń nie mam.
markopolo

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o biznesie