Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Jak zarobić na Forex.

Re: Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: mensor » wtorek 17 kwie 2018, 11:26

Kantory Plus zdecydowanie polecam i tutaj z wielu względów. Chodzi głównie o spread i cenę waluty.
Kojarzycie ten kantor? To jest sieć - kurs można sprawdzić online, ale działają stacjonarnie.
Z nami jest tak, że po prostu zamawiamy określoną sumę wcześniej - i później tylko odbieramy.
Zazwyczaj spread na euro to u nich pół grosza.
mensor

Postautor: konwalia » wtorek 24 kwie 2018, 14:50

Internetowe kantoru mają podobne kursy ale na pewno lepsze od kantorów stacjonarnych i Banków. Jeśli natomiast chcesz wymienić większą kwotę to na Cinkciarzu masz możliwość negocjowania kursu, abo skorzystania z tranzakcji społecznościowych gdzie kurs ustalasz samemu. Kantory internetowe działają podobnie, ale mogą się różnić też pobieranymi prowizjami i raczej na to trzeba zwrócić uwagę a nie na samą kwotę kursu waluty.
konwalia

Postautor: Lisiak » wtorek 29 maja 2018, 21:53

Model społecznościowy, gdzie samemu można kurs ustalić dobrze wykorzystać jak ma się np. oszczędności do przewalutowania czy ogólnie transakcję planowaną, żeby kasa nam nie była potrzebna za parę minut, na gieldawalut.com wymieniałem tak kilka razy chociaż częsciej wybieram kurs dostępny bo jednak czas nagli. Najlepsze jest to, że w jednym miejscu mogę na dwa sposoby, nie muszę zakładać więc konta w innym kantorze aby mój kupić walutę też od ręki.
Lisiak

Postautor: adalik » czwartek 07 cze 2018, 20:14

Sprawdź sobie ofertę PlusKantor. Ja u nich co jakiś czas wymieniam i zazwyczaj kursy mają bardzo dobre. A teraz widziałem, że dla nowego klienta mają promocje, że wymiana do 5000 jednostek dowolnej waluty, jest po kursie rynkowym bez spreadu. Fajna opcja, jak ktoś nie ma u nich jeszcze konta.
adalik

Postautor: serkos » piątek 08 cze 2018, 09:55

Kantor Waluteo - przez internet oczywiście.
SPread poniżej grosza, kurs waluty zawsze bardzo dobry, niska cena w stosunku do innych kantorów.
Przelewy darmowe. Wygodnie to się tak ogarnia.
serkos

Postautor: cool28 » czwartek 14 cze 2018, 12:44

O, to chyba nowy kantor? Nie znalazłem go w żadnym rankingu. Najwięcej zaufania mam jednak do tych, które już długo działają i cieszą się od lat pozytywną opinią, np. Amronet, gdzie można powiedzieć regularnie- bo tak średnio 2 razy w miesiącu- kupuję GBP. Nie jedną korzystną promocję pamiętam oferowali, bez rabatów też korzystnie, ale najważniejsze że 100% bezpiecznie.
cool28

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex