Jakie wybrać ogrzewanie do domu?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Jakie wybrać ogrzewanie do domu?

Postautor: debreska » poniedziałek 05 lut 2018, 13:54

Czym ogrzewacie wasze domy? Na razie palę ekogroszkiem ale chcę z tego zrezygnować i przejśc na coś innego, zastanawiam sie między gazem a pelletem? Liczę na Wasze opinie
debreska

Re: Jakie wybrać ogrzewanie do domu?

Postautor: Daria » sobota 24 lut 2018, 17:09

Postawiłam na szybką instalację, nowoczesny wygląd i świetny design i wybrałam ogrzewanie na podczerwień. Wybrałam ogrzewanie na podczerwień, które wykonywała mi firma Eco Partner. Firma ta jest też producentem paneli, z polskich materiałów. Dzięki czemu mamy gwarancję dobrej jakości materiałów, które przekłada się na wysoką jakość paneli. Współpraca z nimi to sama przyjemność, a dzięki temu ogrzewaniu w taki mroźny dzień jak dziś jest komfortowo ciepło w domu i to bez żadnej dodatkowej pracy gdyż ten system grzewczy jest prawie bezobsługowy.
Daria

Postautor: Blade » niedziela 25 lut 2018, 11:25

Jeżeli nie masz wiedzy w tym temacie to może warto udać się do profesjonalisty? Takie rozwiązanie będzie według mnie najlepsze.
Dziewczyna musi się trochę otrzaskać w życiu, które nie będzie obchodzić się z nią jak z jajkiem. Do tego trzeba mieć grubą skorupę - ten w życiu wygrywa, kto nie pęknie przy trzaśnięciu.
Blade

Postautor: wiktorSR » wtorek 08 maja 2018, 20:06

warto zastanowić się nad pompą ciepła. Ekologiczny sposób ogrzewania na który można dostać dofinansowanie co jeszcze obniży koszty zakupu i instalacji.
wiktorSR

Postautor: fester » poniedziałek 14 maja 2018, 17:35

U mnie wybór padł na ogrzewanie podłogowe, a to za sprawą tego, że komponuje się ono idealnie z odpowiednimi panelami podłogowymi. Takie podłogi produkuje Euro Floors, także grzechem byłoby nie skorzystać! Panele z ich oferty pozwoliły na właściwe przepuszczanie ciepła poprzez podłogę. Fenomenalna sprawa! Aż znajomi zaczęli od nas podkradać ten patent!
fester

Postautor: dariusz.a231 » środa 23 maja 2018, 11:18

U mnie jest ogrzewanie gazowe w domu i jestem zadowolony. Nie trzeba przy tym praktycznie nic robić.
Ludzie wiedzą, że są nieszczęśliwi, ale mało kto wie, że mógłby być szczęśliwy.
dariusz.a231

Postautor: Beti85 » środa 23 maja 2018, 15:57

W Internecie jest dużo kalkulatorów, które pomogą Ci oszacować ile mniej więcej będziesz płacić za różne rodzaje ogrzewania. Warto pamiętać, że nawet jak na start wyłożysz więcej, to może to naprawdę szybko zacząć się zwracać. No i na pewno warto pamiętać o dobrym ociepleniu domu. Dzięki temu koszty za ogrzewanie mogą naprawdę znacznie się obniżyć.
Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy - https://www.ifirma.pl/uslugi-ksiegowe/darmowy-program-do-faktur/o-usludze
Beti85

Postautor: Wlo » wtorek 05 cze 2018, 09:50

pompa ciepła + fotowoltaika = najlepsze rozwiązanie ;) Od pompy nie znam teraz nikogo tak żeby móc polecić, ale jak chodzi o PV to odsyłam na pvprojekt.com
Wlo

Postautor: Anka » piątek 27 lip 2018, 21:26

Zgadzam się - pompa ciepła wraz z fotowoltaiką, to najrozsądniejsze ogrzewanie. Inwestycja niby trochę kosztuje (i warto zapłacić sprawdzonej firmie np. oemsolar.pl/ niż brać tanią, ale nie sprawdzoną firmę krzak), ale potem się szybko wszystko zwraca. Dodatkowy plus to też duża wygoda takiego ogrzewania - jest ono praktycznie bezobsługowe.
Anka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic