Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Postautor: Andriu » środa 21 lut 2018, 11:55

Co sądziecie o takim pomyśle aby skorzystać z kredytu w banku lub pożyczki pozabankowej i zdobyte w ten sposób pieniadze zainwestować np.na giełdzie,w nieruchomości?
Raty można spłacać we własnym zakresie,a większą gotówkę pomnożyć!
Szukasz konta,kredytu,lokaty a może chwilówki czy pożyczki pozabankowej?
Sprawdź ofertę na naszej stronie!
Szczegóły na moim profilu... :arrow: ;)
Andriu

Re: Skąd wziąść pieniądze i gdzie je ulokować?

Postautor: Kornela » środa 21 lut 2018, 21:04

Pewną inwestycją są od zawsze nieruchomości, które można wynająć i w ten sposób zyskać dodatkowe środki. Moi znajomi w ten właśnie sposób zainwestowali w mieszkanie we Wrocławiu. Ponieważ tam nie mieszkają pieczę nad mieszkaniem sprawuje Wynajem Bezpieczny, który doposaża mieszkanie i poszukuje lokatorów. Dzięki umowie z nimi mają gwarancję uzyskania wpływów nawet w czasie kiedy mieszkanie stoi puste. Nie muszą się również martwić o stan nieruchomości ponieważ firma ta wymaga od swych lokatorów posiadania OC, z którego pokrywane są wszelkie szkody wyrządzone przez nich.
Kornela

Postautor: korpo » niedziela 04 mar 2018, 18:09

Hmm jeśli tylko masz pewność że spłacisz taką pożyczkę w terminie to wydaje się to być świetny pomysł. Ja korzystałem z pożyczki z wnet-pozyczka.pl na rozruszanie firmy, miałem dobry plan, wszystko przemyślane i zabezpieczone finansowo w razie "w" więc się nie wahałem. Firma hula i świetnie ma się na rynku, więc warto ;)
korpo

Postautor: konwalia » poniedziałek 30 wrz 2019, 13:28

Pieniądze się zarabia. Jeśli ktoś miałby wątpliwości. Ale można też pożyczyć je np. od Finiaty w przypadku firm. Ale trzeba je oddać w czasie 6 miesięcy.
konwalia

Postautor: Weronika » poniedziałek 06 kwie 2020, 10:47

Kupić spółkę z o.o można przez optioffice.pl Oferowane przez nich spółki są w pełni legalnymi, ukształtowanymi podmiotami prawnymi, mają czystą historię
posiadają wpisy do odpowiednich rejestrów sądowych oraz są zarejestrowanym podatnikiem VAT
posiadają nr KRS, REGON, NIP
nigdy nie przeprowadzały operacji gospodarczych (brak jakichkolwiek długów, umów i zobowiązań)
posiadają uniwersalną umowę spółki
posiadają kapitał zakładowy
posiadają spełnione obowiązki sprawozdawcze w zakresie Krajowego Rejestru Sądowego
posiadają komplet deklaracji podatkowych
posiadają komplet dokumentów
Weronika

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kredyty i pożyczki