studia podyplomowe

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

studia podyplomowe

Postautor: greckabogini » poniedziałek 21 maja 2018, 09:30

Prowadzę sklep ze sprzętem rowerowym, widzę że trochę kuleje nam marketing i obsługa klienta. To firma rodzinna, której prowadzenie nagle spadło na mnie, myślalam żeby pójść na jakieś studia podyplomowe i jakoś rozkręcić ten biznes, znacie jakieś ciekawe kierunki?
greckabogini

Re: studia podyplomowe

Postautor: abur » poniedziałek 04 cze 2018, 16:17

Uważam, że logistyka przedsiębiorstwa może być podyplomowym kierunkiem, którego poszukujesz. Z pomocą Gdańskiej Szkoły Wyższej gsw.gda.pl udało mi się osiągnąć nie lada sukces który sprawił, że zarządzanie rodzinnym biznesem było dziecinnie proste. Wiedza, którą przyswoiłem była wykładana bardzo porządnie i zrozumiale. Koniecznie pomyśl nad ruchem tego typu!
abur

Postautor: Kolka » niedziela 24 cze 2018, 14:10

Jest mnóstwo ciekawych kierunków które warto zacząć studiować a i oferty są bardzo atrakcyjne.
Kolka

Postautor: klaryska » wtorek 24 lip 2018, 08:41

Mi by się przydalo zrobić gdzieś pedagogikę, najchętniej w Chorzowie, polecacie jakieś uczelnie?
klaryska

Postautor: mondka » sobota 28 lip 2018, 10:45

W Wyższej Szkole Bankowej masz duży wybór kierunków z Pedagogiki.
mondka

Postautor: oewsb » poniedziałek 06 sie 2018, 14:49

klaryska pisze:Mi by się przydalo zrobić gdzieś pedagogikę, najchętniej w Chorzowie, polecacie jakieś uczelnie?

Witam! Klaryska, w WSB w Chorzowie możesz podjąć studia podyplomowe m.in. na kierunku Studia pedagogiczne - nadające kwalifikacje do pracy pedagogicznej. Zachęcam Cię do przejrzenia naszej oferty na stronie wsb.pl/chorzow/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki - znajdziesz tu m.in. warunki rekrutacji. Dodam, że jeśli zapiszesz się na studia do 10 sierpnia to możesz zaoszczędzić 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

Wróć do Wszystko i nic