Nietypowy sklep rowerowy online

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Nietypowy sklep rowerowy online

Postautor: Rowerowa » sobota 09 cze 2018, 05:10

Planuję otworzyć firmę, działającą w sieci. Ma to być sklep internetowy, ale nie taki gdzie znajduje się lista produktów, a klient wybiera konkretny i idzie do kasy.
Ma to być sklep wyposażony w konfigurator produktów. Klient w nim będzie składał od podstaw rower z dostępnego szerokiego wachlarza części.
Rower można już skonfigurować od 550zł, a górna granica dochodzi do 22tys?

Co myślicie o takim pomyśle?
Rowerowa

Re: Nietypowy sklep rowerowy online

Postautor: Brajan » środa 13 cze 2018, 04:37

Mi się podoba. Zawsze jakieś ciekawsze rozwiązanie niż tradycyjny sklep. Jeżeli będzie można wybierać nawet kolory, kolory opon itd to rewelacja. Kiedyś jak pracowałem w Niemczech zamawiałem okna przez tego typu sklep internetowy online. Zamiast iść do punktu i pitolić o profilach. Odpalałem taki konfigurator produktu i składałem sam w ciągu 5-10 minut.
Brajan

Postautor: Rowerowa » poniedziałek 18 cze 2018, 05:47

myślę że generalnie w Polsce te rozbudowane konfiguratory produktów dopiero wchodzą ale znacznie bardziej podobają mi się te polskie niż niemieckie. W Niemczech wszystkie strony lub ich większość wygląda jak z początku internetu :) tutaj jest odwrotnie z tym że jest problem ze znalezieniem wykonawcy. Jedni mówią że zrobią na Wordpress dając cenę w miarę inni mówią żeby omijać takich oferantów dając cenę 20000zł. :)
Rowerowa

Postautor: Brajan » wtorek 19 cze 2018, 05:50

Mój szwagier - też zresztą w Niemczech budował sklep internetowy gdzie zamawiało się okna, ale tak jak Twoje rowery - samemu się je składało z poszczególnych części. Był zadowolony. Dalej zresztą coś tam rozbudowuje w nim. Mogę z nim pogadać i dać Ci namiar na firmę która tworzyła mu konfigurator produktów.
Brajan

Postautor: Rowerowa » środa 20 cze 2018, 10:48

Daj kontakt jakiś jeśli oczywiście możesz i to nie problem. Dzwonię po firmach na terenie całej Polski. Wszyscy w tym kraju tworzą strony na Wordpress i większość uważa że lepszy dla mnie sklep bo pluginów z konfiguratorem produktu i tak nie ma. Masakra...przecież jak bym chciała sklep internetowy to bym go zamówiła :| :? :?
Rowerowa

Postautor: Brajan » środa 20 cze 2018, 14:56

Bo większość wykonawców do zwykli webmasterzy, coś tam umieją ale nie za wiele. Worpress to gotowy system i nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej wiedzy informatycznej by go zainstalować, a odradzają Ci Twój pomysł bo chcą zarobić, a nie wiedza jak więc proponują Ci drogę którą znają. Informacje na temat sklpu internetowego z konfiguratorem znajdziesz tutaj designcart.pl . Szwagrowi zrobili taki z kilkunastu kroków. Można w oknie wybrać najdrobniejszy szczegół, system sprawdza wymiary wybrane profile i szyby. Szwagier mówił że program pilnuje podawanych części tak by takie okno można było wyprodukować. Wczoraj bawiłem się nim :D
Brajan

Postautor: Rowerowa » środa 20 cze 2018, 15:20

Dzięki za wskazówki i namiar ;)
Liczę na kolejne opinie od innych użytkowników. :)
Rowerowa

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes