Czy warto inwestować w kryptowaluty - Bitcoin

Jak najlepiej wykorzystać pomysł na interes.

Czy warto inwestować w kryptowaluty - Bitcoin

Postautor: Rolnik » wtorek 19 cze 2018, 07:38

Mam odłożone trochę gotówki i chciałbym to zainwestować. Na koncie w banku pieniądze tracą i dlatego pomyślałem o czymś alternatywnym. Trochę poczytałem, analizowałem wyniki z 2017 roku i widzę, że wtedy ludzie zdrowo zarobili. To co widzę od stycznia 2018 to raczej permanentny spadek kryptowalut.
Chciałem się was zapytać, czy może bierzecie udział w rynku walut elektronicznych ? Kopiecie coiny ? Inwestujecie w nie ?

Czy warto jeszcze dziś inwestować w kryptowaluty ? Zarabia ktoś na tym ?
Rolnik

Czy warto inwestować w Bitcoiny

Postautor: Arecky » wtorek 19 cze 2018, 11:26

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji inwestować w instrumenty giełdowe typu akcje, to radziłbym poczekać z lokowaniem pieniędzy w kryptowaluty.
Rok 2017 był fenomenem gdzie wystarczyło tylko trzymać taką lokatę i na koniec roku ją spieniężyć. Teraz już tak łatwo nie jest. Na rynku rządzą spekulanci, którzy czekają właśnie na takich jak Ty.
Jeśli zamierzałbyś inwestować długoterminowo, to także odradzam. To mocny i długi trend spadkowy jest. Teraz to tylko pojedyncze strzały po max 15% i szybciutko wychodzić w coinów.
Arecky

Re: Czy warto inwestować w kryptowaluty - Bitcoin

Postautor: HarryFG » wtorek 26 cze 2018, 11:57

hmm.. ostatnio natknąlem sie na ten artykuł lista-firm.com.pl/blog/inwestycja-w-zloto i nie wiem czy nie jest lepsza i pewniejsza opcją?
HarryFG

Postautor: balkero » poniedziałek 20 sie 2018, 09:27

Ale czemu tylko bitcoin? XTB ma jeszcze w systemie Ethereum, Dash, Ripple i Litecoin CFD.
Moim zdaniem warto różnicować portfel. U nich dźwignia dla krypto wynosi max 1:5.
Do tego dochodzą wąskie spready. Potencjał inwestycyjny jest mega. Wiadomo, że w przypadku krypto można się spodziewać dużych skoków, ale to też stwarza potencjał do generowania wysokich zysków.
balkero

Postautor: Ciechanka » poniedziałek 03 wrz 2018, 17:47

Inwestowanie w kryptowaluty rządzi się trudnymi do przewidzenia prawami. Trzeba mieć sporą wiedze i doświadczenie, żeby robić to z dobrymi wynikami. Osobiście mam obawy przed inwestowaniem bez wiedzy i doświadczenia. Szukając dobrych szkoleń znalazłam mało chyba w Polsce znane szkolenia Finedia, które opierają się systemie łączenia wiedzy z doświadczeniem właśnie takim jakie jest potrzebne przy obracaniu kryptowalutami. Jak się wyszkolę, to zaczynam.
Ciechanka

Postautor: pekson » środa 05 wrz 2018, 09:29

Kryptowaluty – zdecydowanie polecam ten kierunek, ale tylko w przypadku, jeśli macie jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Przecież łatwo można sprawdzić, czy się do tego nadajecie. Mówi wam coś XTB? W ich systemie możecie porównać wszystkie tego typu tematy – nie ma żadnych problemów. Poza tym dostajecie wszystkie niezbędne narzędzia, jakie są wam potrzebne do inwestowania, macie opiekuna, macie bazę wiedzy. Pozostaje jedynie kwestia wykorzystania tego.
pekson

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Mam dobry pomysł na biznes